SON TV

Deren Talu’nun kolyesi ikiye böldü! Deren cevap verdi

Deren Talu sosyal medya hesabı üzerinden attığı fotoğrafıyla yine takipçilerinin büyük beğenisini aldı. Deren Talu aynı zamanda takipçilerini bir konuda ikiye böldü.

Deren Talu’nun kolyesi ikiye böldü! Deren cevap verdi

Defne Samyeli’nin 22 yaşındaki büyük kızı Deren Talu yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla takipçilerini ikiye böldü.

Güzel fiziği ile giydiği şort ve büstiyerin üzerine gümüş renkli bir kolye takan Deren Talu takipçilerinin çok sayıda sorusuna maruz kaldı.

Haç şekline benzeyen kolyesini takan Deren Talu’nun kolyesini bazı takipçileri haça benzetirken bazıları da kılıca benzetti.

HAÇ DEĞİL KILIÇ

Bu konu ile ilgili yüzlerce yorum alan Deren Talu ‘Kılıç’ olarak yorum attı. Takipçilerinin sorusunu cevaplayan Deren Talu hayranları tarafından bir kez daha takdir edildi.

View this post on Instagram

☀️☀️

A post shared by Deren Talu (@derentalu1) on

Bilindiği Deren Talu, Defne Samyeli’nin Eren Talu ile evliliğinden dünyaya gelen ilk kız. Bir de Derin Talu isimli 2003 doğumlu bir kız kardeşi var. Kardeşler sık sık sosyal medyada fizikleriyle ön plana çıkarken anneleri de bu sıralar ünlü komedyen Cem Yılmaz ile dillere destan bir aşk yaşıyor.

Sık sık kameralara poz veren ikili Deren ve Derin Talu ile de bir araya geliyor.

ETİKETLER: