SON TV

Deren Talu’nun son paylaşımlarına rekor beğeni!

Acun Ilıcalı ile adı anılan Deren Talu'nun dedikodular ardından Instagram üzerinden paylaştığı gönderilen beğeni rekoruna koşuyor.

Deren Talu’nun son paylaşımlarına rekor beğeni!

Acun Ilıcalı geçtiğimiz yıl dillere destan bir düğünle evlendiği sevgilisi Şeyma Subaşı’dan boşandı. Bir anda gerçekleşen boşanma olayı ardından Acun Ilıcalı ile Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’nun birlikte olduğu iddiaları ortaya atıldı. Deren Talu bu haberler ardından açıklama yaparak iddiaların asılsız olduğunu, Acun Ilıcalı ile arasında herhangi bir ilişkinin olmadığını belirtti.

PAYLAŞIMLARI REKOR KIRDI

Bunun üzerine Acun Ilıcalı cephesinden hiçbir açıklama gelmedi. Deren Talu ile Acun Ilıcalı arasında aşk yaşandığına dair dedikodular sonrası Deren Talu’nun paylaşımları rekor oranda beğenilmeye başlandı. Deren Talu olaylar ardından iki fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafları 30 binin üzerinde hayranı beğendi. Fotoğrafların altına da çok sayıda yorum geldi.

Bilindiği gibi Acun Ilıcalı ve Deren Talu ismi gündeme düşmesi ardından çok sayıda kişi ikili arasında aşk olduğunu ileri sürmüştü. Bu durum üzerine Deren Talu’nun annesi Defne Samyeli de açıklama yapmış, olayların tamamen yalan olduğunu ileri sürmüştü.

View this post on Instagram

🤷🏻‍♀️

A post shared by Deren Talu (@derentalu1) on

Ayrıca Deren Talu, Acun Ilıcalı ile aşk dedikoduları ardından Instagram hesabı üzerinden şunları yazmıştı: “Çok şaşkın, kırgın ve kızgınım. Acun Ilıcalı annem ve babamın arkadaşıdır. Belki iki kez merhaba demişimdir, o kadar. Londra’ya en son 13 yaşımda ailemle gittim, iddia edilen türde ilişkiler benim hayal bile edemeyeceğim çirkinlikte. Böyle bir şey nasıl olabilir!!! Hakkımda bu iftiraları üretenleri nefretle kınıyorum. Kimdir ve amaçları nedir bilmiyorum, ailemle yasal haklarımızı savunmak için adalete başvuruyoruz.”