SON TV

Derin Talu’nun Hawaii mayosu şoke etti! 16 yaşında ama…

Defne Samyeli'nin 16 yaşındaki küçük kızı Derin Talu'nun son postunda paylaştığı fotoğrafında mayosu ve basenleri olay oldu.

Derin Talu’nun Hawaii mayosu şoke etti! 16 yaşında ama…

Derin Talu, son zamanlarda sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı her fotoğraf ve video ile olay olmaya devam ediyor. Henüz 16 yaşında olan ve yaşından daha büyük bir tarza sahip olan Derin Talu, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafıyla olay oldu.

Derin Talu, yaşına göre daha büyük gösteren gençlerden biri… Henüz 16 yaşındaki Derin Talu, son fotoğrafında mayosu ve basenleriyle gündeme geldi. Hawaii desenli bir mayo giyen Derin Talu, İzmir’de yaptığı tatilinden bir fotoğraf paylaştı. Derin Talu, güzelliği ve fiziğiyle yine büyülerken bakışları ve duruşuyla da takipçilerini mest etti.

Bilindiği gibi Derin Talu, Defne Samyeli ve Eren Talu çiftinin küçük kızları… Derin Talu 2003 yılında dünyaya geldi. İstanbul’da doğan Derin Talu, şu anda 1.73 boylarında… Annesi Defne Samyeli ve ablası Deren Talu gibi fiziği ve güzelliğiyle magazin sayfalarında boy gösteren Derin Talu, yaşına rağmen olgun tavırları ve tarzıyla son zamanlarda sosyal medyada ün sahibi…

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: