SON TV

DHBT (Din Hizmetleri Alan Bilgisi) sınav yerleri belli oldu! DHBT sınav giriş yerleri ve sınav belgesi sorgulama

2018 DHBT (Din Hizmetleri Alan Bilgisi) sınav yerleri için geri sayım sona erdi. ÖSYM tarafından erişime açılan DHBT sınav giriş belgeleri adaylar tarafından sorgulanmaya başlandı. DHBT sınav giriş belgesi nasıl alınır? DHBT sınav giriş yerleri sorgulama...

DHBT (Din Hizmetleri Alan Bilgisi) sınav yerleri belli oldu! DHBT sınav giriş yerleri ve sınav belgesi sorgulama

2018 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi sınav yerleri için geri sayım sona erdi. ÖSYM tarafından erişime açılan DHBT sınav giriş belgeleri adaylar tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, DHBT sınav yerleri nasıl öğrenilir?

KPSS DHBT SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

DHTB SINAV YERLERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

9 Aralık 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlandı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesine ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden 30 Kasım 2018 tarihinde saat 10.00’dan itibaren T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.

ÖSYM tarafından uygulanacak olan KPSS-Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) sınavı için heyecan başladı. 9 Aralık 2018 günü uygulanacak olan KPSS – DHBT sınavı için adaylara, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacakları bildirildi.

9 Aralık 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacak.

Adaylar, fotoğrafsız nüfus cüzdanı ile sınava kesinlikle alınmayacaktır.

0/5 (0 Reviews)