SON TV

DHKP-C’li terörist CHP’li çıktı!

DHKP-C’li terörist CHP’li çıktı!

AK Parti İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Interpol tarafından kırmızı bültenle aranan ve terör örgütü DHKP-C’nin para kasası olduğu belirtilen M.S.D. isimli şüpheli hakkında çarpıcı bir gerçeği ortaya çıkardı.

Dağ sosyal medya hesabı üzerinden, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü’nün ortak operasyonuyla düzenlenen operasyonda İzmir’in Bornova İlçesi’nde hücre evinde yakalanan teröristin CHP İzmir eski İl Başkan Yardımcısı olduğunu paylaştı.

“TERÖRİST İL, EŞİ İLÇE BAŞKANI”

AK Parti Genel Başkanı Dağ şunları söyledi: “DHKPC’nin kasası; CHP’nin İzmir eski İl Başkan Yardımcısı yakalandı. Eşi ise eski ilçe başkanı… Sistematik olarak terörist gruplara yakınlaştırdıkları CHP’de, uyguladıkları proje meyvelerini veriyor. Savunmanızı bekliyoruz; dönemin koşulları mı, aktif görevi bulunmaması mı?”

“BU CHP, ATATÜRK’ÜN CHP’Sİ DEĞİL” DEDİ

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya da sosyal medya üzerinden konuyla ilgili şu satırları yazdı: “Terör örgütü DHKP-C’nin para kasası, CHP İzmir Eski İl Başkan Yardımcısı, İzmir’de düzenlenen bir operasyonla saklandığı hücre evinde yakalandı. Eşi de bir süre CHP Bornova İlçe Başkanı olarak görev yapmıştı. Hep söylüyoruz, yine tekrar edelim. Bu CHP, Atatürk’ün CHP’si değil” dedi.