SON TV

Didem Soydan, eski telefonunu isteyen takipçisine telefon alacak

Ünlü manken Didem Soydan, kendisinden kullandığı eski telefonunu isteyen bir takipçisine yeni telefon hediye edecek. Didem Soydan kimdir? Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Didem Soydan'ın hayatı ve kariyeri..

Didem Soydan, eski telefonunu isteyen takipçisine telefon alacak

Yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren ünlü manken Didem Soydan, bir takipçisine yaptığı jestle büyük beğeni topladı. Ünlü manken, öğrenci olduğu için telefon alamayan takipçisine yeni telefon hediye edecek.

“SİZİN HAKKINIZ YENİ TELEFON”

Güzel manken “Bir rica eski telefonunuzu bana hediye eder misiniz? Öğrenciyim ve ihtiyacım var.” diyen takipçisine “Niye eskiyi size vereyim? Yepyeni olanı hakkınız. Güzel güzel okuyun okulu. Sizler gibi okuyan, harika kadınlara ihtiyacımız var. Bana DM’den adresinizi ve bilgilerinizi atar mısınız?” diyerek karşılık verdi.

HAYRANLARINDAN ALKIŞ TOPLADI

Didem Soydan’ın bu hareketi ise diğer hayranlarından büyük alkış topladı.

Didem Soydan kimdir?

Didem Soydan, 1 Nisan 1984 tarihinde İstanbul’da doğdu. Anne tarafı Bulgaristan ve Yunanistan, baba tarafı ise Arnavutlu göçmeni. Çocukluğundan itibaren sık sık Arnavutluk’u ziyaret eden Didem Soydan, ünlü bir model. Özellikle şarkıcı Can Bonomo ile yaşadığı aşktan ötürü tüm Türkiye’nin daha yakından tanıdığı bir isme dönüşen Didem Soydan, Koç burcu.

KARİYERİ:

Üniversite yıllarında çalıştığı Diesel adlodacı Ümit Ünal tarafından modellik teklifi gelince bir ay sonra La Russie defilesinde yer aldı. Bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğenildi. Modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye’nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalıştı. İstanbul’da düzenlenen moda haftaları kapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer aldı.

Didem Soydan, modellik işine girmeden önceki işinde yani Diesel mağazasında sonradan modacı olan Umut Eker ile birlikte çalışıyorlardı.

1 Nisan 2014 tarihinde İtalya`nın Verona kentinde düzenlenen Uluslararası Calzedonia Summer Show`da Didem Soydan da podyuma çıktı. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk mankendir.

Şarkıcı Can Bonomo ile olan ilişkisi medyada yankı uyandırdı. Haziran 2016’da ayrıldılar.

2012 yılından itibaren de dizi filmlerde oynamaya başladı.

5 Şubat 2015 tarihinde piyasaya çıkan Cem Adrian’ın albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nde yer alan “Yalnızlık” şarkısına çektiği klipte Didem Soydan da rol aldı.

2015 yılında “Aşk Yeniden” adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.

Kariyerine ABD’de devam etmek isteyen Didem Soydan, Temmuz 2016’da Newyork’daki bir modellik ajansıyla anlaşma imzalayarak oraya yerleşti.

View this post on Instagram

quit my job 🙇🏼‍♀️ #cheesy

A post shared by didemsoydan (@didemsoydan) on

FİLMLERİ VE DİZİLERİ:

2015 – Aşk Yeniden (İrem) (TV Dizisi)
2014 – Mutlak Adalet (Memur) (Sinema Filmi)
2013 – Güzel Çirkin (Lena) (TV Dizisi)
2013 – Aramızda Kalsın (Yelda)(TV Dizisi)
2012 – Uçurum (TV Dizisi)
2012 – Bir Hikayem Var (Sinema Filmi)

Didem Soydan-Can Bonomo ilişkisi

Didem Soydan, şarkıcı Can Bonomo ile yaşadığı aşk ile tüm Türkiye çapında tanınan bir isme dönüştü. Didem Soydan ve Can Bonomo, ilişki yaşadıkları dönemde sıklıkla sosyal medya paylaşımlarında bulundular. Çiftin evlilik hazırlığı yaparken 2016 yılında ayrılma kararı aldıklarını duyurması, şaşkınlıkla karşılandı.

Didem Soydan ve sosyal medya paylaşımları

Ünlü model, sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık gündeme geliyor. Özellikle Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle hem beğeni topluyor hem de eleştiriliyor. Geçtiğimiz yıl yaptığı ‘metro’ paylaşımıyla sıklıkla konuşulan ve tartışılan Didem Soydan son olarak iki erkekle dans ettiği video sebebiyle gündeme gelmiş, video sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölmüştü.

View this post on Instagram

🌺

A post shared by didemsoydan (@didemsoydan) on

View this post on Instagram

😣😁 @bahanyc

A post shared by didemsoydan (@didemsoydan) on

ETİKETLER: