SON TV

Dilan Çiçek Deniz’in merdiven pozu olay oldu!

Çukur dizisinin güzel oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden attığı merdiven pozuyla olay oldu

Dilan Çiçek Deniz’in merdiven pozu olay oldu!

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur isimli dizide güzelliğiyle büyük hayran kitlesine ulaşan Dilan Çiçek Deniz, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden de büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Dilan Çiçek Deniz, güzelliği ve fiziğiyle takipçilerinin Türkiye’nin en güzel oyuncularından biri olurken aynı zamanda tarzıyla da gündemden düşmüyor. 1995 yılında dünyaya gelen Dilan Çiçek Deniz, son zamanlarda oynadığı dizilerle Türkiye’de çok sayıda kişi tarafından beğenilerek takip ediliyor.

Dilan Çiçek Deniz son olarak Kapadokya’dan attığı 2 kare fotoğrafla takipçilerini mest etti. Eski bir yapının merdivenlerinde bacak dekoltesi verdiği fotoğrafına yüz binlerce beğeni ve yorum yağdı. Dilan Çiçek Deniz’in bu fotoğrafını ünlü oyuncu Bensu Soral da beğendi.

View this post on Instagram

Happy kiddo 🌻

A post shared by Dilan Çiçek Deniz (@dilandeniz) on

DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR?

Dilan Çiçek Deniz, 1995 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Lise eğitim hayatı boyunca 3 sene tiyatro eğitimi alan Dilan Çiçek Deniz, liseler arası Tiyatro Yarışması’nda oyunculuk ödülü kazanmıştır.

Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği okurken vazgeçip Edebiyat bölümüne geçiş yapmış ve 15 yaşındayken Güneşi Annem Sandım adlı bir şiir kitabı çıkarmıştır.

Tiyatro ve oyunculuktan hariç olarak bir süre modellik de yapmış ve 2014 Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında 2. olmuştur.

Ardından 2015 yılında Miami’de organize edilen Kainat Güzellik Yarışması’na katılarak Türkiye’yi temsil etmiştir.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Ebru karakteriyle ilk defa 2015’te oyunculuğa adım atan Dilan Çiçek Deniz, Bensu Soral, Büşra Develi ve Burak Deniz gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Fakat dizi fazla rağbet görmeyince 3 Ekim 2015 tarihinde 13 bölüm sonunda final yaparak ekranlara veda etmiştir.

2015’te ekranlara gelmeye başlayan Güneşin Kızları adlı dizide Elif karakterini canlandıran Dilan Çiçek Deniz, günümüzde de Bodrum Masalı adlı dizide Su Ergüven karakteriyle başrol oynamaktadır.

2016 yılında gösterdiği oyunculuk performansıyla Pantene Altın Kelebek ödüllerinde yıldızı parlayan ödülünü kazanmıştır.

ETİKETLER: