SON TV

Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Beybolat’ın hain planı… Diriliş Ertuğrul 135. son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul 135. son bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi. TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin 135. son bölümünde heyecan doruktaydı. Ertuğrul, oğlu Osmanı kurtarmak için dahiyane bir plan yapıyor. Diriliş Ertuğrul 135. son bölümün ardından 136. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanında ise Kayı Obası'nı ele geçirmek isteyen Beybolat'ın hain planı ortaya çıkıyor. Diriliş Ertuğrul 135. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz...

Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Beybolat’ın hain planı… Diriliş Ertuğrul 135. son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam ekranlara gelen 135. son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınlanan 135. son bölümünde Ertuğrul Bey’in elinde olan sandığın ve vergi altınlarının peşinde olan Moğollar, en zalim komutanlarından biri olan Alıncak’ı vazifelendirdi. Diriliş Ertuğrul 135. son bölümün bitmesinin ardından 136. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 135. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz…

Diriliş Ertuğrul 135. son bölümü bu akşam ekrana geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Ertuğrul, Osman’ı almadan Alıncak’a istediğini vermeyeceğini söylüyor. Osman Mankurt yapılmaya çalışıyor. İlbilge Ertuğrul’un talimatı ile edindiği görevde bu çok önemli bilgiyi öğreniyor. Ertuğrul bir görev de Zangoç’a veriyor ve Dragos’la olan irtibatı kurmasını istiyor. Ertuğrul oğlunu kurtarmak için kusursuz bir plan yapıyor. Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan yaratan 135. son bölümde başka neler yaşandı?

Diriliş Ertuğrul dizisi 135. Son bölümü ile TRT1’de ekrana geldi. Son bölümde, Osman’ı kaçıran Alıncak onun Mankurt yapılmasını istiyor. Ertuğrul’a aksini söylese de amacı istediğini aldıktan sonra Ertuğrul’u öldürmek.

İlbilge, Beybolat ile Alıncak’ı gizlice dinlerken öğreniyor bu bilgiyi. Sırma, kayı hatunlarına kök söktürmeyi kafasına koymuşken Selcan’dan yediği tokatla dersini alıyor. Oyuncu kadrosunda Engin Altandüzyatan, Hülya Darcan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Batuhan Karacaya gibi isimleri barındıran Diriliş Ertuğrul 135. son bölümde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul 135. Son bölüm izleme linki ve 136. yeni bölüm fragmanı hakkında merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 135. SON BÖLÜM İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 135. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? SON BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul, Alıncak’a istediğinin onda olmadığını ama istediğine de onu ancak kendisinin gösterebileceğini söylüyor. O yolu açacak anahtarın da oğlu Osman olduğunu söylüyor. Beybolat pusatlar olmadan kozların paylaşılmasını öneriyor. Alınca geri adım atmıyor. Ertuğrul’un ise şartı şart. Ertuğrul, Beybolat’a da uç beyliğinin kılıç hakkı ile olacağını söylüyor. Alıncak Ertuğrul’u yabana atmayacağını söylüyor. Bir de ‘bize tabi olursan canını bağışlarım’ diyor. Ertuğrul tek lafı ile Alıncak’ı yüzünü düşürüyor.

ERTUĞRUL’DAN DRAGOS’A GÖREV

Dragos, Ertuğrul’dan ilk görevini alıyor. Ertuğrul’un Dragos’la yapılacak olan irtibatı onun sağlamasını istiyor. Ayrıca topladığı bütün malumatları getirmesi emrediliyor. Zangoç teklifi heyecanla kabul ediyor.

BEYBOLAT’IN HAİN PLANI ORTAYA ÇIKIYOR!

Beybolat, Ertuğrul’un yokluğunu fırsat bilip, obayı ele geçirmek istiyor. Abisinin hain planını öğrenen İlbilge hatun ise Ertuğrul’a herşeyi anlatacak.

SIRMA KÖTÜ YÜZÜNÜ GÖSTERİYOR

Selcan düştükleri durum için çok sinirleniyor. Hayme Hatun onu sakinleştiriyor. Ama Sırma Hatun’un gelip bundan sonar mesuliyetin onda olduğunu, gevşekliğe tahammülünün olmadığını söylemesi ile Selcan daha da öfkeleniyor. Ama bir şey diyemiyor.

ERTUĞRUL’DAN İLBİLGE’YE GİZLİ GÖREV

Ertuğrul,İlbilge’ye bir not iletiyor. İlbilge’nin hakkın yanında olduğunu bildiğini söyleyen Ertuğrul, İlbilge’nin ona karşıymış gibi görünüp malumat toplamasını istiyor. İlbilge tereddüt etmeden harekete geçiyor. Beybolat’ın yanına gidiyor. Ancak kapıda alınmayınca uç beyinin kardeşi olması kozunu kullanıyor. Ayrıca içeriğye kimsenin girmemesini tembihliyor. İlbilge Alıncak ile Beybolat’ın konuşmalarını dinliyor. Alıncak Dragos ile buluşmak için plan yapıyor. Beybolat, Ertuğrul ile yapmak istediği işbirliğini soruyor. Alıncak, Ertuğrul’un ağzına bal çalıp, istediğini alınca eline zehri vereceğini söylüyor. Ayrıca Ertuğrul’u yaşatmayacağını ve Osman’ı da Mankurt yapmak istediğini söylüyor. İlbilge telaş içinde gitmek üzereyken Beybolat ile karşılaşıyor. Beybolat, Ertuğrul’un safında olup olmadığını söylüyor. İlbilge gönlünün uç beyinde olduğunu söylüyor. Beybolat bu cevaptan çok memnun oluyor.

OSMAN BÜYÜK TEHLİKEDE

Osman mankurt yapılmak üzere tanımadığı bir sürü tutsak çocukla beraber ormanlık alanda psikolojik şiddet görüyor. Osman henüz kafeste ve ondan önceki çocuklara yapılan muameleyi izliyor.

ERTUĞRUL’DAN ÇOK ÖNEMLİ HAMLE

Ertuğrul, Alıncak’a Hülagü’den gelen habercileri kaçırıp konuşturmayı planlıyor. Bu sayede Alıncak’a giden bilgileri ilk olarak Eruğrul görecek. Bamsı ve Turgut habercileri beklemeye koyuluyor. 3 atlı yaklaşıyor ve onları indiriyorlar.

OSMAN HEDEFTE

Osman Alıncak’ın adamlarının elinden kaçmaya çalışıyor. Ama ağır bir darbe ile yere indiriliyor. Osman’ın çocuklar arasında en güçlüsü olduğu bu nedenle de ayrı tutulması kararı veriliyor.

ERTUĞRUL, ALINCAK’IN PLANINI ÖĞRENİYOR

İlbilge Ertuğrul ile bulumaya gidiyor. İlbilge aşkla baktığı Ertuğrul’a yaşadıklarından duyduğu üzüntüyü anlatıyor. Ama Ertuğrul bunda da bir hayır olduğunu söylüyor. İlbilge Alıncak ile Beybolat’ın planından söz ediyor. Ertuğrul oğlunun esir tutulacağını tahmin ettiğini söylüyor. İlbilge Osman’ın mankurt yapılmak istediğini duyuyor. Ayrıca Ertuğrul, Alıncak’ın Dragos’la da buluşacağını da öğreniyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 136. YENİ BÖLÜM FRAGMANI