SON TV

Diriliş Ertuğrul 150. final bölümü fragmanı yayınlandı! (Diriliş 149. son bölüm tek parça izle)

Diriliş Ertuğrul 150. final bölümü fragmanı yayınlandı! (Diriliş 149. son bölüm tek parça izle)

Diriliş Ertuğrul, gelecek hafta yayınlanacak olan 150. yeni bölümüyle final yapacak.

Diriliş Ertuğrul hayranları için final bölümü geldi çattı! Haftaya yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacak?  TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez Dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam 149.son bölümüyle ekranlara geldi. Aksiyon ve heyecanın hiç eksik olmadığı Diriliş Ertuğrul dizisi, yayınlanan 149. son bölümüyle yine birçok kişiyi şaşırtmaya devam etti. Dizinin televizyonda sona ermesinin ardından ise bireyler ‘Diriliş Ertuğrul 149. son bölüm izle’ şeklinde aratmalara başladılar. Peki, Diriliş Ertuğrul final bölümünde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 150. bölüm fragman tanıtımı dizi severlerle buluştu. Dünkü bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler yeni bölüm fragman tanıtımına ve son bölüm izleme linkine haberimizden ulaşabilir.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 149. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Diriliş Ertuğrul 149. son bölümde, Ertuğrul Bey Albastı’yı öldürdükten sonra abisi Gündoğdu’yu Arıkbuka’nın tuzağından kurtarmış ve obaya dönmüştü. Cenkte ağır yaralanan Turgut iyileşmiş, Ertuğrul Bey ve Gündoğdu’nun da obaya sağ salim dönmesi obayı bayram yerine çevirmişti. Ertuğrul Bey bu mutluluğu perçinlemek üzere daha önce evlilik sözü verdiği İlbilge Hatun ile konuşmuş ve yakın zamanda bu meseleyi sonuçlandırmak istediğini bildirmişti. Ertuğrul Bey ve İlbilge evlenecek mi?

Abisinin öldürülüşünü hazmedemeyen Sırma hatun, Arıkbuka ile iletişime geçip işbirliği yapmak istediğini söylemişti. Bunun üzerine Arıkbuka, Ertuğrul Bey’in Berke Han’ın adamlarıyla buluşacağı yeri öğrenmiş ve Ertuğrul Bey’e tuzak kurmuştur.

Ertuğrul Bey bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Sırma ve Arıkbuka’nın hain işbirliği sonucunda neler olacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 149. BÖLÜM İZLE

Diriliş Ertuğrul son 149. son bölümün ardından 150. yeni final bölümü fragmanı izleyicisiyle buluştu.

Diriliş Ertuğrul son 149. son bölümde ise izleyenler için heyecan ve aksiyon zirvedeydi. TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yayınlandığı ilk günden beri çok sayıda kitleye hitap etmeye devam ediyor. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 150. bölümüyle final yapacak olan dizinin son bölümü ve fragmanı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Her hafta reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragman tanıtımı görücüye çıktı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Diriliş Ertuğrul son bölüm izleme linkine haberimizden ulaşabilir.

Ekranların vazgeçilmez dizisi Dirilş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar dizinin sıkı takipçileri tarafından araştırılıyor. Gelecek hafta final bölümüyle ekrana gelecek olan dizinin tanıtım fragmanına ve son bölüm izleme linkine haberimizin devamında bulabilirsiniz.Diriliş Ertuğrul 150.Final bölümüyle 29 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı TRT 1’de…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 150. YENİ FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI YAYINDA!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un final yapacağının açıklanması sevenlerini oldukça üzmüştü. Bugün ekranlarda yayınlanan bölümünün sona ermesinin ardından son bir bölüm kalacak olan Diriliş Ertuğrul dizisini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler Diriliş Ertuğrul 149. son bölüm izleme linki ve Diriliş Ertuğrul 150. final bölümü fragmanını sizlerle paylaşıyoruz…