SON TV

Diriliş Ertuğrul 131. son bölüm yayınlandı! Ertuğrul Bey evlenecek mi? Diriliş Ertuğrul 131. son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul dizisinin 131. son bölümü TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Diriliş Ertuğrul dizisinin ekranlara gelen 131. son bölümünde Ertuğrul Bey çok önemli bir kararın eşiğinde... Peki Diriliş Ertuğrul 132. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 131. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 131. son bölüm yayınlandı! Ertuğrul Bey evlenecek mi? Diriliş Ertuğrul 131. son bölüm izle!

Diriliş Ertuğrul dizisinin 131. yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. Yılbaşı sonrasında yeniden yapılacak reklam anlaşmaları nedeniyle dizilerin 3 hafta yayınlanmayacağı ve TRT dizilerinin bu kapsamda olmayacağı açıklanmıştı. Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan 131. son bölümü izleyicileri ekrana kilitledi.

Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan 131. son bölümünde Ertuğrul Bey, yılanın başını arıyor. Asıl hainin yakınında olduğunu öğrenecek olan Ertuğrul Bey, düşmanını alt edebilecek mi? Öte yandan İlbilge Hatun’un Ertuğrul Bey’e olan ilgisi, kız kardeşinin dikkatinden kaçmayacak.

Sırma Hatun, ablası İlbilge’ye; abisinin onu Ertuğrul ile evlendirmek istediğini söyleyecek.

Ertuğrul Bey 131. son bölümde Beybolat Bey’in daveti üzerine yemeğe katılıyor. Beybolat Bey’in Ertuğrul’a kızkardeşi Sırma Hatun ile evlenmesi için teklif sunması karşısında Ertuğrul Bey ne yapacak? Beybolat, Ertuğrul’un Sırma Hatun ile evlenmesini isteyecek. Ertuğrul Bey bu durum karşısında ne yapacak? Diriliş Ertuğrul 131. son bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 131. SON BÖLÜM İZLE

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 132. BÖLÜM FRAGMANI