SON TV

Diriliş Osman ne zaman yayınlanacak? İşte merakla beklenen Diriliş Osman’ın yayın tarihi

TRT 1 ekranlarının beş sezondur heyecanla ve severek takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul, 150. son bölümü ile final yapıyor. Mehmet Bozdağ, bu konuyla ilgili ‘bir hayal 150. bölüm destan oldu’’ açıklamasını yaptı. Diriliş Ertuğrul’un 29 Mayıs’taki son bölümü ile final yapacak olması nedeniyle Diriliş Osman oyuncuları da merak konusu oldu. Diriliş Osman ne zaman yayınlanacak? İşte merakla beklenen dizinin yayın zamanı

Diriliş Osman ne zaman yayınlanacak? İşte merakla beklenen Diriliş Osman’ın yayın tarihi

Diriliş Ertuğrul, 29 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak son bölümü ile final yapıyor. Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca hayranı bulunan dizinin final yapması herkesi üzerken gelecek sezon için de heyecan şimdiden başladı. Diriliş Osman Gazi oyuncuları büyük merak konusu oldu. Şimdiye kadar sadece Burak Özçivit’in adı açıklanmıştı. Diriliş Ertuğrul’un ardından milyonları ekrana kilitlemesi beklenen Diriliş Osman dizisinin açıklanan oyuncuları ve oynayacak karakterler ayrıntılarda!

Diriliş Ertuğrul dizisi önümüzdeki 150. bölümüyle hafta ekranlara veda edecek. Peki, devamı niteliğinde yayınlanacak olan Diriliş Osman ne zaman başlayacak? İşte cevabı…

Diriliş Ertuğrul’un 149. bölümü dün akşam ekrana geldi. TRT 1 ekranlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul, 5. sezonu sona eriyor. 2014 yılının sonlarında ekrana merhaba diyen dizi yaklaşık 5 yılın ardından final yapıyor. Dizinin 150. bölümü haftaya ekranda olacak ve dizi ekranlara veda edecek.

Diriliş Ertuğrul dizisinin bitimiyle devamı niteliğinde yayınlanacak olan Diriliş Osman dizisinin hazırlıklarına başlanacak. Diriliş Osman dizisinin yeni sezonla birlikte yayın hayatına başlaması bekleniyor. Bu sezon, Diriliş Ertuğrul kasım hayatında başlamıştı. Diriliş Osman’ın ise ekim ayında ilk bölümünün yayınlanması bekleniyor.

Diriliş Osman dizisinde Osman Gazi rolüne hayat verecek olan kişinin Burak Özçivit olduğu daha önceden duyurulmuştu.

Burak Özçivit’in Diriliş Osman hazırlığı

Diriliş Osman dizisinde Osman Gazi rolüne hayat verecek olan Burak Özçivit, önümüzdeki sezon ekranlara gelecek olan dizisi için hazırlıklara başladı.

Burak Özçivit, yeni dizisi Diriliş Osman için imajını tazeledi.

Uzun saçlarını kesen Özçivit, yeni haliyle takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.

DİRİLİŞ: OSMAN DİZİSİNDE HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK?

Diriliş Osman dizisinde ‘Osman Gazi’ karakterine hayat verecek olan Burak Özçivit’in ardından bir oyuncunun daha adı belli oldu.

İşte Diriliş Osman ile ilgili tüm ayrıntılar;

DİRİLİŞ: OSMAN’DA YER ALACAK KARAKTERLER

Osman Gazi

Rabia Bala Hatun

Gündüz

Savcı

Osman Gazi’nin çocukları;

Orhan, Alâeddin Paşa, Melik Arslan Bey

Fatma Hatun, Çobanbey, Hamid Bey, Ertugrul Bey, Pazarlı Bey

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DAN HANGİ OYUNCULAR YER ALACAK?

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey’in oğulları Gündüz ve Savcı’nın ”Osman” konseptinde de yer alması bekleniyor. Öte yandan tarihte yer alan bilgiler nedeniyle Turgut Alp’in (Cengiz Coşkun) devam edeceği de konuşuluyor.