SON TV

Dj Fatih Oğuz’un yeni single çalışması radyolarda!

İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli eğlence mekanlarında sahne alan Producer / DJ Fatih Oğuz yeni single çalışması “Scream and Shout” ile radiolara giriş yaptı.

Dj Fatih Oğuz’un yeni single çalışması radyolarda!
  • Medya
  • 31 Ocak 2022 14:33

Türkiye ve Yurtdışı radiolarında sıkça çalınmaya başlayan “Scream and Shout” Şimdiden 2022’nin hit parçaları arasında gösteriliyor. İstanbul, Ege ve Akdeniz bölgelerinde sık sık sahne alan DJ Fatih Oğuz , kış sezonuna kadar 2 yeni şarkısını Video klipleri ile birlikte dinleyenlerine sunmaya hazırlanıyor.

DJ FATİH OĞUZ KİMDİR ?

DJ ve Prodüktör. Fatih Oğuzun  müziğe ilgisi çocukluktan başlayarak artmaya devam etti. Müziğe olan ilgisini DJ’liğe yöneltmek istedi. 2006 yılından beri İstanbul’un en ünlü gece clublerinde müzik direktörlükleri yaptı. Discorium (Queen) Sapphire , Mojito , Versai , Gaia , Ceo , Grande Quintal gibi bir çok mekanın müzik direktörlüğünü yapan Fatih Oğuz, 2020 senesinden beri Etilerin ve İstanbulun en ünlü eğlence merkezi Bihter Etiler ve Friends Akbatının müzik direktörlüğünü yapmakta. İlk single’ı ‘Scream and Shout’ı yaparak piyasaya sundu. Çok beğenilen ve tutulan bir eser olmaya başladıktan sonra Fatih oğuz’dan beklenti gitgide arttı. 3 yeni Single çalışmasıyla yaza giriş yapmayı planlayan Fatih Oğuz aynı zamanda yazın İstanbul, İzmir, Bodrum, Çeşme ve bir çok yazlık mekanda sahne alacak.