SON TV

Dolar bugün (12 Ağustos 2018) kaç TL? İşte Döviz kuru ve Dolar-Euro alış satış rakamı!

Son günlerde zirveyi gören Dolar ve Euro kurunda hareketlilik devam ediyor. Peki bugün yani 12 Ağustos 2018 günü Dolar ve Euro kaç TL?

Dolar bugün (12 Ağustos 2018) kaç TL? İşte Döviz kuru ve Dolar-Euro alış satış rakamı!

SON TV HABER MERKEZİ – Dolar ve Euro kuru Türk Lirası üzerindeki zirvesini görüyor. Son zamanlarda yüksek hızla dalgalanan dolar 12 Ağustos 2018 yani bugün kaç TL oldu?

Dolar ve Euro’larını bozdurmalarını söyleyen Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a destek sürmeye devam ederken doların dalgalanması da sürüyor.

Dolar ve euro son dakika! Döviz kurundaki hareketlilik ile birlikte vatandaşların araştırmaları sürüyor. Dolar ve euro da yaşanan inişli çıkışlı grafik sebebiyle vatandaşların tüm ilgisi bu noktaya çekilmiş durumda…

12 Ağustos Pazar dolar ve euro ne kadar? Dolar ve Euro kaç TL? bu sorular vatandaşlar tarafından en çok aratılan konuların başında geliyor. 12 Ağustos Pazar güncel dolar ve euro satış fiyatı an be an Son.TV adresinden takip edebilirsiniz… Peki Dolar ve Euro bugün kaç TL oldu? İşte piyasalardaki son durum, güncel doviz kuru…

DOLAR VE EURO BUGÜN KAÇ TL NE KADAR?

Dolar ve eurodaki dalgalanma bugün de devam ediyor. Yatırım yapmak isteyen, ellerinde dolar bulunduran veya piyaslardaki durumu merak eden kişiler dolar ve euro ne kadar? Kaç TL? sorularına cevap arıyorlar Dolar ve euro an itibariyle inişli çıkışlı grafiğine devam ediyor. İşte piyasalarda güncel dolar ve euro fiyatları!

12 AĞUSTOS GÜNCEL DÖVİZ KURU SON DURUM!

Döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar an itibariyle devam ediyor. Dolar ve eurodaki inişli çıkışlı grafik nedeniyle vatandaşların ilgili bu yöne kaymış durumda. Dolar ve euro alış ve satış rakamları ile ilgili tüm güncel bilgilere bu başlık altından ulaşabilirsiniz. Son.TV ekibi olarak yine en doğru ve güvenilir bilgileri sizler için hazırladık…

DOLAR NE KADAR?

Vatandaşlar bugün dolar ne kadar? sorusuna cevap arıyorlar. İşte o sorunun cevabı…

Şu an itibari ile dolar alış fiyatı 6,42 satış ise 6,43

EURO BUGÜN NE KADAR?

Euro ilgili araştırmalarda sıklıkla devam ederken güncel euro fiyatları burada! Bugün euro ne kadar oldu?

Şu an itibari ile euro alış fiyatı 7,34 satış ise 7,35

DÜŞÜŞE NEDEN OLDU

Analistler, bugün ABD’de açıklanacak Tüketici Fiyat Endeksi’nin (TÜFE) temmuzda yıllık yüzde 3 artış kaydetmesinin beklendiğini ifade ederek, dolar endeksindeki yükselişin petrol ve altın fiyatlarında düşüşe neden olduğunu söyledi.

Avrupa tarafında, avro/dolar paritesi analistlerin destek olarak nitelendirdiği 1,15’in kırılması ile düşüşünü hızlandırdı ve 1,1452 ile son bir yılın en düşük seviyesine geriledi. Dün Almanya’da DAX endeksi yüzde 0,34 ve Fransa’da CAC 40 endeksi yüzde 0,01 değer kazanırken, İngiltere’de FTSE 100 endeksi yüzde 0,45 düşüş kaydetti. Bugün İngiltere’de açıklanacak büyüme ve sanayi üretimi verilerinin yatırımcıların odağında bulunduğunu ifade eden analistler, avro/dolar paritesinin 1,15 altında kalıcılık sağlaması durumunda 1,13 desteğinin gündeme gelebileceğini söyledi.

Asya tarafında, Japonya’da açıklanan büyüme ve enflasyon verisinin tahminleri aşmasına karşın Nikkei 225 endeksi 1,2, Çin’de Şanghay bileşik endeksi de yüzde 0,46 değer kaybetti.

ERDOĞAN’IN DÖVİZ ÇAĞRISI İÇİN TIKLAYIN!