SON TV

Dolar bugün kaç TL? İşte Döviz kuru ve Dolar-Euro alış satış rakamı!

Son günlerde zirveyi gören Dolar ve Euro kurunda hareketlilik devam ediyor. Peki bugün Dolar ve Euro kaç TL?

Dolar bugün kaç TL? İşte Döviz kuru ve Dolar-Euro alış satış rakamı!

SON TV HABER MERKEZİ – Dolar ve Euro kuru TL üzerinde son zamanların zirvesini görüyor. Son günlerde yüksek hızla dalgalana dolar 11 Ağustos 2018 yani bugün kaç TL oldu? Dolar ve Euro’larını bozdurmalarını söyleyen Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a destek sürmeye devam ederken dolayın dalgalanması sürüyor.

11 AĞUSTOS BUGÜN DOLAR NE KADAR?

Bugün piyasalarda yaşanan inişli çıkışlı hareketlilik nedeni ile sabah saatlerinden itibaren döviz kuru ile ilgili araştırmalar hız kazandı. ‘Dolar ve Euro ne kadar’ cevabı en çok merak edilen sorulardan bir tanesi olarak trend listesinde zirveye yerleşti. 11 Ağustos Cumartesi Dolar ve Euro alış satış fiyatı… Piyasalarda yaşanan son dakika gelişmelerini yine buradan öğrenebilirsiniz. Peki Dolar ve Euro ne kadar kaç TL oldu?

Döviz kuru ile ilgili bu sabah saatlerinden araştırmalar yine hız kazandı. Bu alana yatırım yapacak olan vatandaşlar yaşanan inişli çıkışlı hareketlilik nedeni ile son dakika gelişmelerini takip etmeye devam ediyor. ‘Dolar ve Euro ne kadar’ ise cevabı en çok araştırılan konulardan bir tanesi. 11 Ağustos Cumartesi döviz kurunda Dolar ve Euro alış satış fiyatı an be an sabah.com.tr adresinden hızlı ve doğru bilgiler ile öğrenebilirsiniz. Peki bugün dolar ve Euro ne kadar kaç tl oldu? İşte son durum…

Dolar ve Euro’da inişli çıkışlı hareketlilik bugün de devam ediyor. Bu nedenle yatırım yapacak olan kişiler alış ve satış fiyatı ile ilgili araştırmalarını sürdürüyor. İşte dolar fiyatı ile ilgili en son rakamlar…

11 AĞUSTOS DÖVİZ KURU SON DURUM

Döviz kurunda yaşanan dalgalanma bugün de devam ediyor. Bu nedenle piyasalarda yaşanan gelişmeler vatandaşların merakına neden oluyor. Dolar Euro alış ve satış fiyatındaki güncel rakamlara bu başlık altından ulaşabilirsiniz. İşte son durum…

DOLAR NE KADAR ?

Şu an itibari ile dolar alış fiyatı 6,40 satış ise 6,41

EURO NE KADAR?

Şu an itibari ile euro alış fiyatı 7,31 satış ise 7,32

Analistler, bugün ABD’de açıklanacak Tüketici Fiyat Endeksi’nin (TÜFE) temmuzda yıllık yüzde 3 artış kaydetmesinin beklendiğini ifade ederek, dolar endeksindeki yükselişin petrol ve altın fiyatlarında düşüşe neden olduğunu söyledi.

Avrupa tarafında, avro/dolar paritesi analistlerin destek olarak nitelendirdiği 1,15’in kırılması ile düşüşünü hızlandırdı ve 1,1452 ile son bir yılın en düşük seviyesine geriledi. Dün Almanya’da DAX endeksi yüzde 0,34 ve Fransa’da CAC 40 endeksi yüzde 0,01 değer kazanırken, İngiltere’de FTSE 100 endeksi yüzde 0,45 düşüş kaydetti. Bugün İngiltere’de açıklanacak büyüme ve sanayi üretimi verilerinin yatırımcıların odağında bulunduğunu ifade eden analistler, avro/dolar paritesinin 1,15 altında kalıcılık sağlaması durumunda 1,13 desteğinin gündeme gelebileceğini söyledi.

Asya tarafında, Japonya’da açıklanan büyüme ve enflasyon verisinin tahminleri aşmasına karşın Nikkei 225 endeksi 1,2, Çin’de Şanghay bileşik endeksi de yüzde 0,46 değer kaybetti.

Yurt içinde, bugün cari işlemler dengesi ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı yeni ekonomi modeli, yatırımcıların gündeminin en üst sırasında yer alıyor.

ERDOĞAN’IN DOLAR AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYIN!