SON TV

Dolar ve Euro bugün ne kadar? 29 Mart Cuma döviz rakamları

Dolar ve euro haftanın son mesaigününe ne kadarla başladı? Bu sabah saatlerinden itibaren Dolar ve Euro fiyatları yine yakından takip edilmeye başladı. Dolar ve Euro bugün ne kadar? 29 Mart Cuma döviz kuru ile ilgili yaşanan tüm gelişmeleri bu başlık altından öğrenebilirsiniz. İşte 29 Mart Cuma 2019 döviz rakamları

Dolar ve Euro bugün ne kadar? 29 Mart Cuma döviz rakamları

Piyasalarda yaşanan dalgalanmalar nedeniyle döviz kuru ile ilgili son dakika haberleri birçok kişi tarafından yakından takip ediliyor. ‘ Dolar ne kadar’ cevabı en çok merak edilen sorulardan bir tanesi. Geçtiğimiz hafta artan dolar ve Euro, bu hafta sert bir düşüş yaşadı. Merkez Bankası’nın aldığı önlemlerin ardından yaşanan bu düşüş sonrası güncel rakamları bu başlık altından anbean takip edebilirsiniz.

DOLAR VE EURO NE KADAR? 29 MART 2019

Dolar ve Euro fiyatları bugüne nasıl başladı? İşte ayrıntılar;

Döviz kuru ile ilgili yaşanan tüm gelişmeleri sizlere anbean aktarıyoruz. Dolar bu sabah saatlerinden itibaren 5.55 – 5.58 arasında seyrederken euro ise 6.30 – 6.35 arasında seyrediyor.

MERKEZ BANKASI NE TÜR HAMLELER YAPTI?

Merkez Bankası bankalara gönderdiği yazı ile “Döviz Karşılığı Türk Lirası Swap Piyasasında vadesi gelmemiş toplam swap satış (TCMB tarafından spotta döviz alınması, vadede döviz satılması) işlem miktarı döviz ve efektif piyasaları işlem limitlerinin yüzde 20’si ile sınırlandırılmıştır” denildi. Daha önce ilgili sınır yüzde 10 olarak uygulanıyordu.

Merkez Bankası’nın bankalara ilettiği yazıda limit kullanımlarının döviz ve efektif piyasaları işlem limitlerinden düşülmeden bağımsız olarak uygulanacağı da belirtildi.

ETİKETLER: