SON TV

Dolardaki dalgalanma altını da vurdu!

ABD'nin ekonomik saldırıları ardından dolar ve döviz kurlarında meydana gelen sürekli dalgalanma altın fiyatlarında da etkili oldu. İşte 4 Eylül 2018 günü çeyrek altın, gram altın ve diğer tüm altınların fiyatları...

Dolardaki dalgalanma altını da vurdu!

ABD’nin Türkiye’ye yönelik gerçekleştirmek istediği ve kurda dalgalanmalara neden olan ekonomik saldırılar ardında döviz kurlarındaki değişiklik altını da vurdu.

Doların dünden bugüne dalgalanması ardından yükseliş altın fiyatlarını da vurdu. Peki tam da düğün sezonunda altın fiyatlarında ne gibi değişiklikler oldu? Dolar ve Euro’nun günlük yükselişi altını vurdu mu? İşte 4 Eylül 2018 günü çeyrek altın, gram altın ve diğer tüm altınların fiyatları…

Özellikle yaz aylarında olmamız nedeniyle düğün, nişan, sünnet vs. gibi davetlerde altın ihtiyacı yoğun olarak gündeme geliyor ve takı takılması için almak mecburi oluyor…

İnsanlar gün geçtikçe değişen altın fiyatları karşısında neredeyse her gün altının ne kadar olduğunu merak ediyor. Peki bugün yani 4 Eylül 2018 günü altın fiyatları ne durumda? Çeyrek altında düşüş var mı?

Altın fiyatları konusunda son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. 4 Eylül 2018 sabah saatlerinde Kapalıçarşı açılış altın fiyatları ne kadar oldu? ABD merkezli ekonomiye darbe girişimi sonrasında piyasalarda yaşanan hareketlilik gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve Cumhuriyet altını fiyatlarına da etkisini gösterdi. Kapalıçarşı’da altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın bu sabah saatlerinde 254.55 TL‘den alınırken 254.61 TL‘den satılıyor. Konuyla ilgili tüm bilgiler ve uzman yorumları haberimizde.

Altın fiyatları konusunda vatandaşların araştırmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Bireylerin yastık altındaki altınları konusundaki detaylı incelemeleri de sürüyor. Ülkemizde altının rolü ve değeri oldukça yüksektir. Yeni evlenen çiftlere düğünlerde altın armağan edilir. Bu gelenek karşılıklı olduğu için sosyal dayanışma ve birlikteliği de sağlar. Bizim kültürümüzde de altının değeri oldukça yüksektir. 4 Eylül altın fiyatları burada! En güncel ve en yeni bilgi ile detaylar haberimizde.

ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR OLDU?

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın, çeyrek altından sonra en çok tercih edilen altın türleri arasında yer almaktadır. Özellikle altın fiyatları arttıkça insanların gram altına olan talebi de arttı. Gram altın 4 Eylül sabahı 254.55 TL‘den alınırken 254.61 TL‘den satılıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR OLDU?

Çeyrek altın kuşkusuz vatandaşların en çok merak ettiği, en çok talep ettiği altın türleri arasında ilk sırada yer alır. Altın fiyatları araştırması yapan vatandaşlar genel olarak çeyrek altını merak eder. Çeyrek altın vatandaşlar arasında karşılıklı alışverişi sağlar, düğünlerde çiftlere armağan edilen ilk hediyelerdendir. Çeyrek altın bu saatlerde 408,14 TL‘den alınırken 417,91 TL‘den satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR OLDU?

Yarım altın konusunda da araştırmalarını sürdüren vatandaşlar, birikim ve yatırım alanı içerisinde ilgiyle takiplerini sürdürüyor. Yarım altın düğünlerde de tercih edilirken bu sabah saatlerinde 813,72’den alınırken 835,83 TL‘den satılmaktadır.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın da tıpkı diğer altın türleri gibi vatandaşlar tarafından tercih edilen altın türleri arasında yer almaktadır. Tam altın gelin ve damadın ailesi tarafından tercih edilen altın çeşitlerindendir. Tam altın bu sabah saatlerinde 1.683,57 TL‘den alınırken 1.727,89 TL‘den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR OLDU?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında benzerlikler söz konusudur. Cumhuriyet altını, vatandaşlar arasında genel olarak birikim açısından değerlendirilir. Cumhuriyet altınının çeyrek altından farkı şudur; hem gram hem de fiyat olarak çok daha pahalı olan Cumhuriyet altını uzun vadeli yatırım aracıdır, kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altını bu sabah saatlerinde 1.680,00 TL‘den alınırken 1.700,00 TL‘den satılmaktadır.

ETİKETLER: