SON TV

Dün hangi program izlenme rekoru kırdı? Reyting sonuçları 8 Ocak 2019 Salı

Reyting sıralaması salı günü ekranda yerini alan projeler arasından hangilerinin daha fazla izlendiğini gösterdi. Dizilerin yeni yıldaki reklam anlaşmaları nedeniyle bölümlerini ekrana taşımadığı haftada filmler ve ana haber bültenleri üst sıralarda yer aldı. Peki, 8 Ocak 2019 Salı gününün reyting kazananları kimler oldu?

Dün hangi program izlenme rekoru kırdı? Reyting sonuçları 8 Ocak 2019 Salı

Reyting sonuçları 8 Ocak 2019’da TV ekranlarında izleyiciyle buluşan projeler arasından hangilerinin daha çok izlendiğini gösterdi. Dizilerin yeni bölümlerinin başlamasına sayılı günler kala filmlerin ve haber bültenlerinin sıralamaları ise merak konusu oldu. İşte bu haftaki sıralamaların bir bölümü…

REYTİNG NEDİR?

İzleyici ölçümü bir izleyici topluluğunda kaç kişi olduğunun ölçümüdür. Genelde radyo dinleyicileri ve televizyon izleyicileri için drüşünülse de, gazete ve dergi okuyucuları ve Web sitesi kullanıcıları için de geçerli olan bu kavram, yayımcılar ve reklamcılar tarafından, kaç kişi ve kimlere ulaşıldığını belirlemek için kullanılır. Bu daha geniş anlamıyla izleyici kitle araştırması anlamına gelir. Ölçümler medya pazarlarına göre ayrı ayrı yapılır, bunlar genelde metropol bölgelere karşılık gelir.

8 OCAK 2019 REYTİNG SIRALAMASI

0/5 (0 Reviews)