SON TV

Düzce’de 3 çocuk yanarak feci şekilde can verdi!

Düzce'nin Yığılca İlçesine bağlı bir köyde, bilinmeyen bir nedenle evde yangın çıktı, 3 çocuk yanarak hayatını kaybetti. Yangının neden çıktığı bilinmiyor.

Düzce’de 3 çocuk yanarak feci şekilde can verdi!

Düzce’nin Yığılca ilçesinde iki katlı bir evde çıkan yangında 3 çocuk hayatını kaybetti.

Yığılca ilçesine bağlı Hoşafoğlu köyünde 3 çocuğu ile yaşayan Muhammet Korkmaz’a ait evde, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Kısa sürede tüm evi saran yangında baba Muhammed Korkmaz evde bulunan 3 çocuğunu kurtarmaya çalışsa da başarılı olamadı.

BABA CAMDAN ATLAYARAK CANINI KURTARDI

Çocuklarını kurtarmak isterken yaralanan, ancak başarılı olamayan baba Korkmaz, kendisini mutfak camından atarak kurtardı.Evin camından atlayarak kendisini kurtaran babanın vücudunda yanıklar oluştu. Korkmaz, ambulansa alınarak Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı.

3 ÇOCUK YANARAK CAN VERDİ!

Evden çıkarılamayan 3 çocuk: Medine Korkmaz (12), Emirhan Sadi Korkmaz (10) ve Umut Eren Korkmaz (8) yanarak can verdiler. Düzce ve Yığılca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin yangını söndürmesinin ardından 3 çocuğun cesedi evden itfaiye yardımı ile çıkarıldı.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Çocukların cenazeleri otopsi yapılmak üzere Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yaklaşık 3 saatlik çalışma sonrasında yangını kontrol altına aldı.

İtfaiye ekiplerinin söndürme çalışmaları sonrasında eve giren 112 Acil Servis ekipleri, Medine (12), Emirhan (10) ve Umut (8) Korkmaz’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Öte yandan, Muhammet Korkmaz’ın yaklaşık 5 yıl önce eşinden ayrıldığı ve çocukları ile yaşadığı öğrenildi.

ETİKETLER: