SON TV

Efsane teknik adam Şenol Güneş’ten Bilfen’e ziyaret

Başarısıyla her alanda adından sıkça söz ettiren Bilfen Okulları'nın Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Öztürk'e Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten ziyaret.

Efsane teknik adam Şenol Güneş’ten Bilfen’e ziyaret

Başarıları ve eğitim sistemiyle Türkiye’nin en iyi okullarından Bilfen Okulları’na Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş’ten ziyaret gerçekleştirildi. Başarısıyla her daim konuşulan Bilfen’in Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Öztürk sosyal medya hesabı Twitter üzerinden bu anları paylaştı.

Bilfen Okulları Yönetim Kurulu Başkanvekili Fatih Öztürk, Twitter hesabı üzerinden attığı tweetinde,Şenol Güneş Hocam ziyarete geldi; hem eğitim hemde futbol üzerine keyifli bir sohbette bulunduk” dedi.

Bilindiği gibi, Bilfen Okulları bugün; 16 Lise, 17 İlkokul, 16 Ortaokul ve 30 Anaokulu ile eğitime katkısı büyüyerek devam eden bir eğitim zinciri haline gelmiştir. Bilfen Okulları gelecek nesillerin eğitimine katkı sağlamak, onları başarıya ulaştırmak için yola çıkmıştır. Bilfen okullarının uzun yıllardır ortaya koyduğu istikrarlı başarının sırrı ise kurucusunun eğitime bakış açısını da yansıtan şu cümlesinde saklıdır; ‘Eğitim ciddi bir iştir, bilmekten öte ona gönül vermek gerekir.’

Bilfen okulları uzun yıllardır gerek sınavlarda, gerekse de sosyal aktivitelerde Türkiye’nin en başarılı öğrenci yetiştiren okullarından biri… Bilfenli gençler hem okuyor, hem de hayata dair tüm aktivitelere katılıyor. Özgüveni yüksek nesiller için eğitimin önemine dikkat çeken Bilfen’in başarıları bu nedenle hiç bitmiyor…
ETİKETLER: