SON TV

Elimi bırakma 36. bölümde Azra babasının katilini öğreniyor! Elimi bırakma 35. bölüm izle

Azra babasının katilini öğreniyor! Elimi Bırakma 36. yeni bölüm fragmanı yayınladı! (Elimi Bırakma 35. son bölüm izle) Azmi yeniden işe dönüyor. Onu işe aldıran da Sumru. Azmi bunu öğrenince Sumru’ya neden yaptığını sormaya gidiyor. Sumru'nun cevabı, ilişkilerinin seyrini değiştiriyor.

Elimi bırakma 36. bölümde Azra babasının katilini öğreniyor! Elimi bırakma 35. bölüm izle

Elimi Bırakma 35. Son Bölüm yayınlandı. Son bölümde; Cenk Azra için çok endişeleniyor. Azra ise babasının katilini bulmaya kararlı. Gizemli adamın istediği para için elindeki her şeyi satmaya hazırlanıyor. Sumru bir kez daha Çelenler’i darmaduman ediyor. Çelenler çok önemli bir anlaşmaya imza atacakken Sumru’nun Feride Hanım’a hakaretler ettiği video internete sızıyor. Cenk videoyu sızdıranın restorandan biri olduğunu öğreniyor. Oyuncu kadrosunda Alina Boz, Alp Nevruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Batuhan Ekşi, Cemre Güneli ve Burak Tamdoğan gibi isimlerin bulunduğu Elini Bırakma 35. son bölümde yaşananları ve 36. yeni bölümde cevap bekleyen soruları öğrenebilirsiniz. İşte yeni fragman yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm izleme linki…

Elimi Bırakma 35. Son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Azra korku dolu gecenin ardından gizemli adamla bir kez daha anlaşıyor. Para bulmaya çalışan Azra, Cenk’e yalan söylediği için vicdan azabı çekiyor. Bu sırada Sumru’nun restoranda çıkardığı olayın videosu ortaya çıkıyor. Hem de Çelenler çok önemli bir anlaşmaya imza atacakken… Videoyu kimin sızdırdığı bilgisi de geliyor. Elimi Bırakma 36. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölümde yaşananlar…

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜM İZLE

ELİMİ BIRAKMA 35. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sumru, Feride Çelen’e karşı olan egosu ile baş etmeye çalışıyor.Feride Hanım yılın en saygın iş kadını seçiliyor. Çelenler ödül törenine hazırlanıyor. En heyecanlı da Melis. Öte yandan Zerrin Çelenler’in evine iyice yerleşiyor. Hatta Ümran, yeni yardımcı olarak eve geliyor. Zerrin, onu evde çalışması için çağırıyor. Feride bu emri vakiye oldukça bozuluyor.

AZRA’NIN KORKU DOLU ANLARI

Cenk, aldığı mesajla yola çıkıyor ve ıssız bir yerde kendini buluyor. Sonra kimsenin gelmemesinden şüphelenip Azra’yı arıyor. Azra evdeyken evde birinin olduğunu anlıyor. Cenk evi terk etmesini istiyor, o sırada elektrikler gidiyor. Azra telaş olsa da evden çıkmak için sakin adımlar atıyor. Azra evde birinin olduğunu anlayıp daha da panik oluyor. Cenk telefonda sevdiği kadın için çok korkuyor. Cenk Azra’ya yetişiyor ve sevdiği kadını alıyor.