SON TV

Enes Batur, tepki çeken video sonrası geri adım attı

Ünlü YouTuber Enes Batur, amcasına hakaret ettiği videonun tepkilere neden olarak yayından kaldırılmasının ardından Twitter hesabından özür diledi

Enes Batur, tepki çeken video sonrası  geri adım attı

Özellikle çocuklar tarafından takip edilen, Türkiye’de YouTube’da en fazla aboneye sahip sosyal medya karakteri Enes Batur, son çektiği video ile büyük tepki toplamıştı. Amcasına hakaretler yağdırdığı videonun ardından Enes Batur özür diledi.

“Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” isminde bir film çeken sosyal medya fenomeni Enes Batur, amcası Murat Sungurtekin’i provoke ettiği bir videoyu sosyal medyada paylaştı.

Enes Batur tepki çeken videodan sonra özür diledi

AMCASINA, SEN ADAM OLSAN…

Gizli çekilen ve yayınlanan videoda Batur’un amcasına, “Sen adam olsan, bir işe yarasan, en azından eşin güzel olur. Sen adam mısın? Adana’da hiç kimsenin takmadığı bir adamdın. Şimdi iki üç kişi fotoğraf çektiriyor diye amca amca diye geziyorlar. Adın bile yok. Neydin ne oldun?” gibi sözler sarf ettiği duyuluyor.

Batur’un amcasının bu sözler üzerine oldukça sinirlendiği görülüyor.

 ÖZÜR DİLEDİ

Sosyal medyada büyük tepki çeken video kısa süre sonra Youtube’dan kaldırıldı.

Videonun kaldırılmasından 1 gün sonra ise Enes Batur’dan özür geldi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Batur, “Özür dilerim… Amcamla aramızda hiç bir sorun olmasada, videoyu yayınlamadan önce Amcam izlemiş sorun etmemiş olsa da, söylediğim şeylerin benim için hiç bir gerçeklik değeri olmayıp sadece kızdırmak amaçlı olsada, söylediğim şeyler yanlış, hatamı anladım özür dilerim herkesten.” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: