SON TV

Eşi ‘bebek bekliyoruz’ demişti! Esra Erol’dan hamilelik sorularına yanıt

2010 yılında evlendiği Ali Özbir'den iki çocuğu bulunan Esra Erol, hakkında çıkan üçüncü çocuk haberlerine açıklık getirdi.

Eşi ‘bebek bekliyoruz’ demişti! Esra Erol’dan hamilelik sorularına yanıt

Geçtiğimiz günlerde kardeşi Bihter’in doğumuyla teyze olan Esra Erol’un, eşi Ali Özbir’in hamilelik sorusuna verdiği yanıt ile birlikte 3. çocuk bekledikleri ortaya çıkmıştı. Ancak Esra Erol, eşinin kafa karıştıran açıklamasına yanıt vererek duruma açıklık getirdi.

Esra Erol’un eşi Ali Özbir, bir takipçisinin sosyal medya hesabında sorduğu hamilelik sorusu üzerine, “Evet bir tane kız inşallah” yanıtını vererek 3. çocuk müjdesini vermişti.

Ancak Esra Erol, önceki gün resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile, eşinin duyurduğu hamilelik haberini yalanladı. Çiftten kafa karıştıran açıklamalar sonrası, Esra Erol’un fan sayfaları sitem etti.

3. çocuk haberini, “Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Bebek yok, müjde de yok. Allah isteyen herkese nasip etsin” diyerek yalanlayan Esra Erol’un, Ömer Erol ve İdris Ali adında iki erkek çocuğu bulunuyor.

Bu açıklamalardan sonra ATV ekranlarında önce izdivaç sonra da kadın programı yapan Esra Erol’un kocası Ali Özbir’in kim olduğu merak konusu oldu.

ALİ ÖZBİR KİMDİR?

Mafya babası olan Kürt İdris’in oğlu olan Ali Özbir, turizm otelcilik sahibi ve müzik şirketi bulunuyor.

ESRA EROL KİMDİR?

1982 yılında İstanbul’da doğan Esra Erol, Aslen Sinop Ayancıklı’dır ve 4 kız kardeşi vardır.

Esra Erol, abasının polis olması nedeniyle İlk, orta ve lise öğrenimini Kütahya’da tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunu olduktan sonra Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu.

Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu.

Erol, İki yıl üst üste Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek’i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı.

ETİKETLER: