SON TV

Eski hakimden çirkin paylaşım

Eski hakim Osman Kaçmaz, Sabah Gazetesi Başyazarı Mehmet Barlas ile Sabah Gazetesi’nin duayen yazarlarından Engin Ardıç’ın hayatını kaybetmesinin ardından sosyal medya hesabından çirkin bir paylaşımda bulundu. Kaçmaz, “Tanrım aldıkça alıyorsun sana hamdolsun ki istediğini alabilirsin bu konuda sana hiç şikayetimiz olmaz olamaz. Darısı Türk Milletininin bekası aleyhine çalışanların kısa sürede sana ulaşması” ifadelerini kullandı.

Eski hakimden çirkin paylaşım

Sabah Gazetesi’nin duayen yazarlarından 71 yaşındaki Engin Ardıç, 27 Mayıs’ta tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Sabah Gazetesi Başyazarı Mehmet Barlas ise zatürre tedavisi gördüğü Şişli’deki özel bir hastanede 81 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Eski hakim olan Avukat Osman Kaçmaz, iki duayen yazarın ölümünün ardından sosyal medya hesabından çirkin bir paylaşımda bulundu. Kaçmaz, Barlas ve Ardıç’ın ölümüne ilişkin, “Engin Ardıç geçen hafta,Mehmet Barlas bugün vefat etmiş..Tanrım aldıkça alıyorsun sana hamdolsun ki istediğini alabilirsin bu konuda sana hiç şikayetimiz olmaz olamaz tövbe..Senden gelen sana döner…Darısı Türk Milletininin bekası aleyhine çalışanların kısa sürede sana ulaşması” ifadelerini kullandı.