SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109. bölüm fragmanı

EDHO'nun merakla beklenen 109. bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO'da yaralanan Alpaslan ölecek mi? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109. bölüm fragmanı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 109. bölüm fragmanı

İzleyenlernin merakla beklediği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında Çakırbeyliler’e, Mossad’ın radarına girdiklerini ve aileden birinin öldürüleceği uyarısı gelir. Hedefte olan Alpaslan arabasıyla giderken yolu kesilir ve silahlı saldırıya uğrar. Peki EDHO 108. bölümde yaralanan Alpaslan ölecek mi? Hızır Çakırbeyli bu saldırının intikamını nasıl alacak? İşte EDHO yeni bölüm fragmanı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu çarpıcı bir bölümle açmıştı. Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal’ın da kadroya katıldığı EDHO’nun yeni sezonunda Hızır Çakırbeyli, masaya yeni gelen ve kendilerini tehdit eden Amerikalı George’u öldürmüştü. Dizinin yeni sezonunda Alpaslan’a daha büyük görevler düşmeye başladı. Hem devletine hem ailesine olan sadakatiyle tanınan Alparslan’ın kararı, O’nu yeni bir maceranın içine doğru sürükledi. Dizinin 2 Ekim Salı yayınlanacak olan yeni bölümünde ise Alpaslan arabasının içinde silahlı saldırıya uğruyor. Yol ortasında aracı taranan Alpaslan’ın ölüp ölmediği ise yeni bölümde belli olacak.