SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölüm izleyenleri büyüledi

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 110. son bölümü ile atv ekranlarındaydı. Her zaman olduğu gibi nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekranlara kilitleyen Eşkıya 110. bölüme ihanet damgasını vurdu. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölüm yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölüm izleyenleri büyüledi
  • Dizi
  • 10 Ekim 2018 15:34

Türkiye’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölümü ile atv ekranlarında seyirci ile buluştu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü yayınlandı.

Atv’nin fenomen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 110. bölümü yayınlandı. ‘EDHO’ dün akşam yayınlanan 110. bölümü ile yine izleyiciyi ekrana kilitledi. EDHO’nun 110. son bölümünde neler oldu? Hayranlarının büyük bir merakla beklediği ‘EDHO’nun 110. bölümününde neler oldu?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 110. SON BÖLÜMDEN BİR VİDEO

“İÇİNİZDE SİZE İHANET EDEN BİRİ VARMIŞ!”

Parayla ikna edilemeyecek Hızır’ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeylileri bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır’a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir. İzzet ise Muzi’nin Ateş’le işbirliği içinde yaptığı suikastlardan rahatsızdır. Üzerine bir Çakırbeyli kanı sıçramasındansa uzlaşma yoluna gitmeyi tercih eder; fakat kendi kurallarıyla… Düşmanlık etmeden önce dost elini uzatmayı seçen Hızır’ın eli havada kalırken, İzzet de yeni ortaklıklarıyla ilgili tehditlerden nasibini alacaktır. Alparslan’ın birdenbire ortaya çıkan sevgilisini gerçekçi bulmayan Davut, yeğeninin seçimleriyle ilgili endişe duymaktadır. Bu yüzden şüphelendiği adamla ayarladığı görüşmede kendisine uyarılarda bulunarak, Alparslan’dan uzak durmasını ister. Bu sırada sevgili görümündeki koruma Meltem de Çakırbeylilerin akıllarına getirdikleri fakat dile getiremedikleri şüphenin gerçek olduğunun bilgisini verir. Dostlarından hiçbirine hainliği konduramayan Hızır’ın korktuğu başına gelmiştir. Düşmanlığı ortaya çıktığında herkesi derinden sarsacak olan Ateş’in yeni planları, O’nu dost bilenlerin yakın zamanda yıkımı üzerinedir.