SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? – İZLE

Eşkıyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ekranlara geldi. EDHO'da yeni bölüm fragmanı heyecanı ise devam ediyor. EDHO'nun 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler olacak ve yaşayanacak hepsi ve fazlası burada.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? – İZLE
  • Medya
  • 03 Ekim 2018 16:32

Eşkıyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ekranlara geldi. EDHO‘da yeni bölüm fragmanı heyecanı ise devam ediyor. EDHO’nun 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler olacak ve yaşayanacak hepsi ve fazlası burada. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır Çakırbeyli mallarının çalınmasının karşılığını anında vermiş, yüzleşmek istediği asıl düşmanlarını ortaya çıkarabilmek adına piyonunu öldürdü. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır Çakırbeyli, Mossad’ın en etkin taşeronlarından biri olan Muzi ile karşı karşıya geldi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Hızır Çakırbeyli mallarının çalınmasının karşılığını anında vermiş, yüzleşmek istediği asıl düşmanlarını ortaya çıkarabilmek adına piyonunu öldürmüştür. Bu eylemiyle çok geçmeden amacına ulaşır ve Mossad’ın en etkin taşeronlarından biri olan Muzi ile karşı karşıya gelir. Hızır’ın bu hamlesini doğru bulmayan Ünal ve Davut, sokakların savaş alanına döneceğinden endişe duyarlar.

Alparslan ile görüşen gizli istihbarat da Çakırbeylilerin Mossad’ın radarına girdiğini söyleyerek bu endişelerin yerinde olduğunu kanıtlar. Nitekim uyarılarda bulunan herkes haklı çıkar. Muzi yüzünü gösterir göstermez, Çakırbeylilerin koruyucusu olan Alparslan’ı hedefe koyar. İzzet de Hızır’ın dostlarını, yeni ortaklıklar sunarak yanına çekmeye çalışmaktadır. İlk sapakta Tufan’ın dostlarını satacağını düşünen Tipi, olası düşmanlıkları bir an önce engelleme taraftarıdır.Her ne kadar bu fikrini dile getirse de Hızır onu ciddiye almaz. Diğer tarafta Muzi ile anlaşmak üzere masaya oturan Tufan’ın ise Tipi’nin bilmediği planları vardır.

0/5 (0 Reviews)