SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 118. son bölüm izle (EDHO 118. son bölüm full izle)

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO) 118. sonbölümü yayınlandı. ‘EDHO’nun nefesleri kesen 118. son bölümünde Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO) 118. son bölümünü buradan izleyebilirsiniz. EDHO 118. son bölüm full izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 118. son bölüm izle (EDHO 118. son bölüm full izle)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 118. son bölümüyle yine nefesleri kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölüm olan EDHO 118. bölümü izlemek için gerekli olan bilgileri haberimizde derledik. EDHO 118. bölüm özeti, EDHO 118. son bölüm full izleme linki ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. son bölüme dair tüm ayrıntılar
haberimizde…

Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 118. yeni bölümde Alparslan’ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay’ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir..

EDHO 118. SON BÖLÜM FULL İZLE

ÇAKIRBEYLİLERİN CAN GÜVENLİĞİ KALMADI! (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO 118. son bölüm özeti)

Alparslan’ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay’ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay’ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır’a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır’la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan’ı da alacaklardır. Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet’in önceliği de Alparslan’dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas’ın elini çabuk tutması gerekmektedir.

EDHO 118. SON BÖLÜMDE NE OLDU?

“Ateş hepimizi bitirebilmek için tüm sırlarımızı açıklayacaktır!”

Ateş’i ele geçiren Çakırbeyliler, kendilerine yapılan büyük ihanetin bedelini tek kurşunla ödetmek istemezler. Önce yüzleşecek, Ünal’ı yavaş yavaş öldüren zehrin ne olduğunu öğrenecek sonra da intikamlarını alacaklardır; fakat planları istedikleri gibi gitmez. Davut’un ölümünden sonra göreve gelen Tuncay, düzenlediği baskınla haini ellerinden alır. Bu sayede ölümden kıl payı kurtulan Ateş, yaşamak için itirafçı olmaya hazırdır. Düşmanın eline geçen delillerle başlarına neler gelebileceğini tahmin eden Çakırbeyliler, ya sabah olmadan Ateş belasından kurtulacak ya da ömürlerinin kalanını cezaevinde geçirmeye hazır olacaklardır. Bir yandan Ateş’e ulaşabilmek için yollar aranırken diğer yandan Tuncay’ın sabah düzenleyeceği olası bir operasyon için depolar güvenli yerlere aktarılmaya çalışılır. Tüm bunların tek gecede halledilmesi ise neredeyse imkansızdır.

0/5 (0 Reviews)