SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 119. son bölümde İlyas vuruluyor! EDHO 119. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 119. son bölümü dün akşam izleyenleriyle buluştu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 119. son bölümde; İlyas vuruluyor! Hızır, Çakırbeylilere yapılan hainliğin bedelini Sultan'a ödettikten sonra devreye giren Baran sokaklarda adeta terör estiriyor. TV'de izleyemeyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 119. son bölüm izleme linki haberimizde..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 119. son bölümde İlyas vuruluyor! EDHO 119. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 119. son bölümü dün akşam Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşu. Her bölümü heyecanla izlenen EDHO’nun son bölümünde İlyas vuruluyor!

EDHO’nun yayınlanan 119. son bölümünde; Hızır, enişte ile Cemre’nin ilişkisini öğrenen Hatice’yi ikna etmek istiyor ama başarılı olamıyor. Meltem, Alparslan ile Özlem’in arasındaki yakınlaşmadan açığa çıkacağı endişesi ile tedirgin oluyor. EDHO’nun son bölümünde Tekin, Boran ile birlikte Sultan’ın öldürülmesinden sonra uyuşturucu satıcılarına yaptıkları operasyonun detaylarını İlyas’a anlatıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 120. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 120. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. yeni bölüm fragmanı henüz ATV tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

EDHO 120. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 119. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO’DA BU HAFTA NELER OLDU?

Hızır ve Alparslan Tuncay’ın elinden kurtulduktan sonra Hızır, Sultan’ı ortadan kaldırır. Özlem Zafer’e Alparslan’ın gerçekten iyi olup olmadığını sorar. Bu sırada Alparslan da gelir. Özlem ona sarılır ve “şükürler olsun” der. Zafer, enişteye de Hatice’nin otelde olduğunu söyler. Enişte, onunla karşılaşmamak için bir bahane bulur ve otelden ayrılır. Özgür İlyas’a enişte ile ablası Cemre arasındakileri anlatıyor. İlyas’ın tepkisi çok sert oluyor.

EDHO SON BÖLÜMDE ENİŞTE ZOR DURUMDA

Alparslan ile Özlem’in konuşmalarına şahit olan Meltem çok bozulur ve çekip gider. Cemre, enişteye konuşmaları gerektiğini söyler. Enişte bunun imkansız olduğunu söylese de Cemre’nin, “Özlem olanları biliyor” sözleri enişteyi şoke eder. Hatice Zafer’i sorguya çeker. Ona enişte ile ilgili neler olduğunu sorar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 119. SON BÖLÜM İZLE

Hızır eve gelir. Annesi ona sarılır ve “Ben olmayaydım seni alamazlardı” deyince Hızr da “Asıl sen olmayaydın beni orda öldürlerdi” der. Hızır Ünal’ın yanına gider. Meltem ile yemekte buluşan Alparslan ona teşekkür eder. Meltem işini yaptığını söyler. Meltem Alparslan’a onu Özlem’in yanındayken aldıklarını bunun aralarındaki ilişkinin açığa çıkma ihtimalinden bahseder.

İLYAS, ENİŞTENİN İLİŞKİSİNİ ÖĞRENİYOR

Bu arada Özgür İlyas’a Cemre ile enişte ile aralarında yaşananlardan bahseder. İlyas çok şaşırmıştır. Tepkisi sert olur. Özgür’e “Ben Hatice ablamın yüzüne nasıl bakacağım” der. Özgür İlyas’tan bu problemi çözmesini ister. Aynı anda Hatice Zafer’i enişte ile ilgili zorlamaktadır. Zafer inkar eder ve eniştenin böyle bişrşey yapmayacağını söyler. İlyas ise Zafer’i telsizle arayarak eniştenin nerede olduğunu sorar.

0/5 (0 Reviews)