SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 124. son bölümde İlyas gözünü kararttı! EDHO 124. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 124. son bölümü dün akşam ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 124. son bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitledi. EDHO 124. son bölümde İlyas, Behzat'ı öldürmek için gözünü karartıyor. EDHO 125. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 124. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 124. son bölümde İlyas gözünü kararttı! EDHO 124. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. son bölüm dün akşam Atv ekranlarında izleyicisine heyecan dolu anlar yaşattı. Salı günlerinin efsane dizisi EDHO 124. son bölümde gözünü karartan İlyas, ne pahasına olursa olsun Behzat’ı öldürmek için planlarına devam etmektedir. Haşmet Façalı ise Çakırbeyli ailesine düşman olmak istemediği için ayağına gelen fırsatı hiç vakit kaybetmeden kabul eder. İlyas’ın hapisten çıkmasına karşılık masanın lideri olan Ünal Kaplan ise masayı toplar ve “Bu masada oturan kimse birbirini öldüremez.” kuralıyla masanın yeni üyelerini açıkladı. Haberimizin detayından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 124. son bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz…

EDHO’nun 124. son bölüm dün akşam Atv ekranlarında yayınlandı. Çakırbeyliler ve Façalılar’ın düşmanlığı büyük bir hızla devam ederken Ünal Kaplan’ın araya girmesiyle İlyas ve Behzat hapishaneden tahliye edildi. Ancak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 124. son bölümde masada yaşanan bir gelişme tüm masa üyelerinin canını sıktı. Merak edenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. son bölümü full izleyebilirler…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın (EDHO) 124. son bölümü 12 Şubat 2019 Salı günü saat 21.45’te hayranlarının karşısına çıktı. İlyas ile Behzat’ın cezaevinde merak edilen durumları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. son bölümde netleşti. Önceki bölümde Behzat İlyas’ın adamlarının yanına, İlyas ise Behzat’ın adamlarının yanına konmuştu. Her iki koğuşta da beklendiği gibi kimse rahat durmadı. İlyas’ın adamları Behzat’ı öldürmek için harekete geçerler. Behzat önce kendini savunmaya çalışır ancak dört kişiye karşı koymayınca imdada gardiyanlar yetişir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 124. SON BÖLÜM İZLE

EDHO 125. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 125. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı takdirde haberimizden izleyebilirsiniz.

EDHO 125. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 124. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

ATV’nin 4 sezondur devam eden dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da sular durulmuyor. EDHO 124. son bölümde İlyas, Behzat’ı öldürme pahasına sevgilisi Özgür’ü kaybetmeyi göze aldı. “Bu kapıdan çıkarsan bir daha geri gelemezsin!” diyen İlyas’a kapıdan çıkarak cevap veren Özgür, artık İlyas’ın hayatında olmayacağı sinyalini verdi.

Bu sırada İlyas ile görüşmeye gelen ‘korkusuz’ Ömür Façalı ise İlyas’a fena halde kafayı taktı. Abisi Behzat’ın tahliye edildiği gün bir mekanda abisiyle eğlenen Ömür, İlyas’ın Behzat’ı vurmaya geldiğini görünce, “Önce beni öldürmen gerek!”demiş ve İlyas’ta onu öldürmemişti. “Kadının yanında silah sıkılmaz !” diyen Ömür Façalı, İlyas’ın racon bildiğini ve bu yüzden ona hayran kaldığını açık açık belirtti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. son bölümde yaşanan bir gelişme ise izleyicide merak uyandırdı. Behzat ve İlyas’ın dışarı çıkması için bağlantılarını kullanan Ünal Kaplan, İlyas’ın Behzat’ı öldürmemesi üzerine Haşmet Façalı ile bir görüşme düzenledi. Masanın yeni lideri olan Ünal Kaplan, bu hasımlığın sona ermesi için Façalılar’ı masanın yeni üyesi ilan etti. ‘Masada oturan kimse birbirini vuramaz!’ kuralına göre İlyas şimdi ne yapacak?

EDHO 125. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. yeni bölüm Salı akşamı Atv’de…