SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 127. yeni bölümde Alparslan’a büyük tuzak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 127. yeni bölümde Alparslan'a büyük tuzak kuruluyor! ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 127. bölüm fragmanında Çakırbeyliler'in yeni düşmanı Zeki, Alpaslan'ı tuzağa düşürmeye çalışıyor. Hızır Çakırbeyli ise 'Aynı masada oturuyoruz ama bana ihanet ettin' diyerek masada yer alan bir kişinin ölüm emrini veriyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 127. yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! EDHO 127. yeni bölümde Alparslan’a büyük tuzak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin merakla beklenen 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölümde Çakırbeyliler’in yeni düşmanı Zeki, Alpaslan’ı tuzağa düşürmeye çalışıyor. Hızır Çakırbeyli ise ‘Aynı masada oturuyoruz ama bana ihanet ettin’ diyerek masada yer alan bir kişinin ölüm emrini veriyor. İnfazı ise Tipi yapıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 127. yeni bölümde kim ölüyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 127. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. yeni bölüm fragmanı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın merakla beklenen 127. bölüm fragmanı izleyiciyle paylaşıldı.

EDHO’nun 127. yeni bölüme dair önemli ipuçları veren fragmana Hızır Çakırbeyli’nin, ‘Evet doğru aynı masada oturuyoruz ama bana ihanet ettin!’ sözleri damga vuruyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm fragmanında başka hangi detaylar dikkat çekiyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünde neler olacak?

Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü için geri sayım başladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm detaylarını merak eden izleyiciler fragmanı araştırıyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 127. bölüm fragmanı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ekranlara gelen 126. son bölümünde yaşanan gelişmeler hala hafızlardaki izlerini korurken yeni fragman izleyicilerle paylaşıldı. İşte fragmandan nefes kesen sahneler…

ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 Mart Salı akşamı 127. yeni bölümüyle ekrana gelecek. EDHO yeni bölüme, Zeki’nin hem Çakırbeyliler’e hem de Façalılar’a karşı olan yeni planları damga vuracak. Masadaki herkesi ölümle tehdit eden Zeki, kendisinden olmayanları tek tek ortadan kaldırmaya kararlı. Yeni bölümde Hızır ise masada yer alan bir kişinin düşmanı Zeki’yle görüştüğünü öğrenince infaz emrini verecek.

EDHO 126. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömür Façalı, aileler arasındaki düşmanlığa rağmen İlyas’tan beklentisini açıkça dile getirir. İstekleri uğruna önündeki engelleri yok sayacak kadar gözü kara olduğunu bir kez daha kanıtlar. Behzat’ı çileden çıkaracak yakınlık düşman ikili arasında yeni bir gerginliğin de sebebi olacaktır. Kardeşlerinin intikamını almak için Çakırbeyliler ile Façalıların karşısına dikilen Zeki Sivri, kan parası bahanesiyle masayı haraca bağlama peşine düşer. Taleplerinin yerine getirilmemesi durumunda yapabileceklerini korkusuzca söyleyip herkesi tehdit edebilmesinin sırrı ise ardındaki büyük güçte saklıdır. Hızır’ın ölümü için hazırladığı tuzakla savurduğu tehditlerin lafta kalmayacağını çok geçmeden gösterecektir. EDHO’da Zeki Sivri, tehditlerinin ardından önce İlyas’a bir tuzak kurdu. İlyas yolda aracıyla giderken kurşunların hedefi oldu. Final sahnesinde ise Hızır, Zeki’nin kurduğu bombalı tuzaktan son anda kurtulmayı başardı.