SON TV

Esra Dermancıoğlu’nun karantina dansı olay oldu! Anne notu da duygulandırdı

Esra Dermancıoğlu’nun karantina dansı olay oldu! Anne notu da duygulandırdı

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden bir gönderi paylaştı. Gönderisinde ‘Uptown Funk’ adlı şarkıda çılgınca dans eden Dermancıoğlu notunda ise duygulandırdı.

Dermancıoğlu dans videosuna bıraktığı notta şunu yazdı: “Şşşt… Hadi ps: canım rahmetli annem hiç ona layik bi kız olamadım! Olsun kısmet.”

Çin’den tüm dünyaya yayılan Koronavirüs salgını ardından herkes evlerinde karantinada kalırken Dermancıoğlu’nun enerjik halleri moral yükseltti.

Esra Dermancıoğlu kimdir?

Esra Dermancıoğlu 7 Aralık 1968 doğumludur. Ana eğitimini Pierre Loti lisesinde tamamlayan Dermancıoğlu, daha sonra Franklin College İsviçre’de eğitimini sürdürmüştür. Dermancıoğlu, Şahika Tekand’ın eğitim verdiği Stüdyo Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimi ve Derya Alabora’nın konservatuvarında ses dersleri almıştır. Ayrıca yurt dışında da çeşitli dersler almıştır.

Oyunculuk kariyerine ise ilk olarak, bir arkadaşının doğum gününde Gülse Birsel’in teklifi ile başlayan Dermancıoğlu, Avrupa Yakası isimli Türk televizyon dizisinin 6. sezonunun 163. bölümünde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2010 yılında ise çekimleri yalnızca bir gün süren Moral Bozukluğu ve 31 isimli filmde rol almıştır.

0/5 (0 Reviews)