SON TV

Facebook neden açılmıyor? Facebook uygulaması çöktü mü?

Facebook bugün öğlen saatlerinde dünya genelinde çöktü. Facebook uygulamasına girmeye çalışanlar mesaj gönderemiyor ya da alamıyor. Aynı sorun Instagram ile birlikte WhatsApp'ta da yaşanıyor. Peki Facebook'a neden girilemiyor?

Facebook neden açılmıyor? Facebook uygulaması çöktü mü?

Facebook’a neden girilmiyor? Facebook`a ne oldu? Ünlü sosyal platform uygulaması Facebook yanıt vermiyor. Kullanıcılar Facebook’a neden girilmiyor? sorularını sormaya başlıyor. Peki Facebook’a ne oldu?

Facebook, bugün TSİ 13.40 sularında dünya genelinde çöktü. Uygulamaya giren kullanıcılar mesaj ya da fotoğraf gönderemiyor. Facebook’tan konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken, Instagram ve WhatsApp’ta da erişim sorunu yaşandığı göze çarpıyor.

Sosyal paylaşım uygulaması Facebook’a bir süredir erişim sorunu yaşanıyor

Fotoğraf ve video paylaşım platformu Facebook, saat 10.00`dan bu yana hata veriyor. Kullanıcılar akışı göremezken paylaşım da yapamıyorlar.

Facebook’a erişim sıkıntısı yaşanıyor. Facebook’a neden girilmiyor sorusu şu an sosyal medyada en çok dillendirilen soru oldu.

Peki Facebook neden çöktü? Facebook ne zaman açılacak?

Dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler uygulama Instagram`a bir süredir bazı kullanıcılar erişim sağlayamıyor. Teknik olarak veri alışverişinin sağlanamamasının sebebinin olası bir siber saldırı olup olmadığı tartışılıyor.

FACEBOOK’TAN AÇIKLAMA HENÜZ YOK

Dünya genelinde yaşanan sıkıntı sonrası henüz Facebook’tan yapılan bir açıklama yok.

Uygulamaya girmeye çalışan kullanıcıların büyük bir kısmı `5xx Server Error` hatası ile karşılaşıyor.

Haftalar önce yaşanan erişim sorununda Facebook, Instagram ve WhatsApp aynı anda erişimdem kopmuş ve saatlerce dünya genelinde normale dönememişti.

Facebook çöktü mü Neden girilemiyor?

Instagram, WhatsApp ve Facebook’a olan erişim sorunu ağırlıklı olarak Avrupa’da hissediliyor.

ETİKETLER: