SON TV

Fahriye Evcen aylar sonra ilk kez görüntülendi!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, aylar sonra ilk kez eşi Burak Özçivit’le rutin kontrolleri için geldiği Nişantaşı’ndaki bir hastanede görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde grip olduğu için aynı hastanede birkaç gün kalarak kontrol altında tutulan oyuncunun, karnı burnunda olduğu görüldü. İşte Fahriye Evcen’in son hali…

Fahriye Evcen aylar sonra ilk kez görüntülendi!

Sekiz aylık hamile olan Fahriye Evcen, aylar sonra ilk kez eşi Burak Özçivit’le rutin kontrolleri için geldiği Nişantaşı’ndaki bir hastanede görüntülendi.

Şubat ayı başında rahatsızlaşan ve hastaneye kaldırılan sekiz aylık hamile Fahriye Evcen aylar sonra ilk kez hastane çıkışında görüntülendi. Evcen’in belirginleşen karnı ise dikkatlerden kaçmadı İşte Fahriye Evcen’in son hali..

AYLAR SONRA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Güzel oyuncu, eşi Burak Özçivit’le rutin kontrolleri için hastaneye gitti. Çıkışta görüntülenen Evcen, aylar sonra ilk kez objektiflere takıldı.

Milliyet’in haberine göre; Geçtiğimiz günlerde grip olduğu için aynı hastanede birkaç gün kalarak kontrol altında tutulan oyuncunun, karnı burnunda olduğu görüldü.

Çift, “Doğum yurt dışında değil, Türkiye’de olacak. Burada ülkemizde doğsun istiyoruz, bir yere gitmiyoruz” diye konuştu.

TATİLDE RAHATSIZLANMIŞTI

8 aylık hamile olan güzel oyuncu Fahriye Evcen’den geçtiğimiz gün korkutan bir haber gelmiş, Evcen Kartalkaya’da tatil yaparken ufak bir rahatsızlık geçirmiş ve sevenlerini korkutmuştu. Özçivit, eşinin ufak bir soğuk algınlığı atlattığını açıklayarak hayranlarının yüreğine su serpmişti.

Hastaneye kaldırıldığı gün sevenlerini korkutan Fahriye Evcen’in doktorları açıklama yapmayınca sosyal medyada ‘düşük mü yaptı’ söylentileri çıkmıştı. Eşini bir dakika bile yalnız bırakmayan Burak Özçivit’in açıklaması, güzel oyuncunun hayranlarını mutlu etmişti.

DOKTORUNDAN YASAK!

Tatil esnasında fenalaşan Evcen’e doktorundan uyarılar geldi. Doktor, Evcen’in sağlıklı bir gebelik geçirmesi için birtakım yasaklar koydu. 2 ay sonra doğum yapacak olan Evcen’in alışveriş merkezine gitmesi, çocuklarla temasta bulunması ve teknoloji aletleriyle ilgilenmesi geçici bir süreliğine engellendi.

Kaldırıldığı hastanede 3 gün boyunca tedavi gören Evcen’in durumu hakkında eşi Özçivit açıklama yapmıştı. Burak Özçivit, eşi hakkında küçük bir soğuk algınlığına yakalandığını söyleyerek her şeyin yolunda olduğunu belirtmiş ve yakışıklı oyuncu ayrıca önemli bir şeyin olmadığını dile getirmişti.

KENDİ ÖNLEMİNİ ALMIŞTI

Doktorundan çeşitli yasaklar yiyen Fahriye Evcen, hamileliğinin ilk aylarında kendi önlemlerini almıştı bile. Erkek bebek bekleyen çiftin aldığı önlemler, sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Evcen hamilelik sürecinde, eşi Burak Özçivit’le oturdukları Acarkent’teki villanın tamamını boyama ve evin düzenini değiştirme kararı almıştı.

Evde kolonya kullanılmasına bile yasak getiren Evcen, dışarıdan yemek sipariş vermeyi de yasaklamıştı.

Çocuğunun sağlığı için telefon görüşmelerini azaltan çift, sosyal medyadan tepki çekerken, 32 yaşındaki oyuncunun yanında radyasyon önleyici alet taşıdığı öğrenilmişti.