SON TV

Fahriye Evcen bebeği için telefonla konuşmuyor

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bebek heyecanları sürüyor. Artık bebekleri için hazırlık yapmaya başlayan çift aynı zamanda şaşırtan kararlar alıyor. İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bebekleri için aldıkları önlemler...

Fahriye Evcen bebeği için telefonla konuşmuyor

Fahriye Evcen, çocuğunun sağlığı için telefon görüşmelerini azalttı. Mecbur kalmadıkça telefonla konuşmayan oyuncu, yanında radyasyon önleyici aleti taşıyor.

Fahriye Evcen, hamileliği boyunca radikal kararlar almaya devam ediyor. Daha önce evde kolonya ve parfümü yasaklayan oyuncu, bu defa radyasyon için önlem aldı.

Dört aylık hamile olan Fahriye Evcen, çocuğunun etkilenmemesi için cep telefonuyla yaptığı görüşmeleri azalttı. Oyuncu, konuşacağı sırada radyasyon engelleyici aletini yanında taşıyor.

120 BİN TL’YE ÇOCUK ODASI

Burak Özçivit de doğacak erkek bebeği ve eşinin sağlığı için Fahriye Evcen’in yanında telefonla konuşmamaya çalışıyor. Çiftin, geçen hafta ise yaklaşık 120 bin TL vererek çocuk odası aldıkları öğrenildi.

Cinsiyetini öğrendikten sonra alışverişe başlayan ikili, evin bir bölümünü ise maviye boyadı. Çift, son dönemde zamanının çoğunu evde geçiriyor.

Cadde