SON TV

Fahriye Evcen bölüm başı istediği rakamlar dudak uçuklattı!

Burak Özçivit ile evliliği ardından dünyaya gelen oğlu Karan ile vakit geçiren ünlü oyuncu Fahriye Evcen televizyona dönmeye hazırlanıyor. Ancak Fahriye Evcen bölüm başı istediği rakamlar dudak uçuklattı!

Fahriye Evcen bölüm başı istediği rakamlar dudak uçuklattı!

Son zamanlarda yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Fahriye Evcen, bu kez de oynayacağı diziden alacağı ücret ile gündeme geldi. Evcen’in alacağı para magazin gündemine bomba gibi düştü. Fahriye Evcen, yılsonuna doğru başlayacak yeni yapımlardan gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Yazdan bu yana 10 diziden teklif alan Evcen’in bölüm başına alacağı para ise dudak uçuklattı. Fahriye Evcen, oğlu Karan’ı yalnız bırakmamak için haftanın 4 günü, belirli saatler içinde çalışmak istiyor. Bu arada Covid-19’a karşı her türlü önlemin alınmasını ve ortamın kalabalık olmamasını da birinci şart olarak öne sürüyor.

Nisan 2019’da anne olan Fahriye Evcen “Oğlum Karan 2 yaşına girene kadar setlere ara vereceğim” demişti. Posta’nın haberine göre; Fahriye Evcen, yıl sonuna doğru başlayacak yeni yapımlardan gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Yazdan bu yana 10 diziden teklif alan Evcen’e verilen rakamlar bölüm başına 130 bin TL’ye kadar çıktı.

Oyuncu, oğlu Karan’ı yalnız bırakmamak için haftanın 4 günü, belirli saatler içinde çalışmak istiyor. Bu arada Covid-19’a karşı her türlü önlemin alınmasını ve ortamın kalabalık olmamasını da birinci şart olarak öne sürüyor.