SON TV

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bebeği Karan doğdu!

2017 yılında dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden son dakika haberi geldi. Evcen ve Özçivit çiftinin bebekleri dünyaya geldi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin bebeği Karan doğdu!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, 3 kilo 670 gram ağırlığındaki ve 52 cm boyundaki erkek bebeğe “Karan” adını verdi. Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit’i yalnız bırakmayan Burak Özçivit duygu dolu anlar yaşadı. Fahriye Evcen’in bebeğini 20 Nisan’da dünyaya getirmesi bekleniyordu. Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in bebeği Karan’ın adı, kahraman, yürekli ve karanlık anlamına geliyor. İşte son dakika magazin haberi ile ilgili detaylar…

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin oğlulları Karan dünyaya geldi. 2017 yılında dünya evine giren Fahriye Evcenve Burak Özçivit çiftinin heyecanla bekledikleri bebekleri bugün13.30 sularında sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit’i yalnız bırakmayan Burak Özçivit duygu dolu anlar yaşadı. Çiçeği burnunda çift, 3,670 kilo 52 cm boyundaki erkek bebeğine ” Karan ” adını verdi.

20 NİSAN’DA BEKLENİYORDU

Fahriye Evcen’in bebeğini 20 Nisan’da dünyaya getirmesi bekleniyordu.

FENOMEN OLARAK DOĞDU

Anne ve babasının ‘Karan’ ismini verdiği, daha doğmadan adına sosyal medya hesabı açtığı bebeği, şimdiden 112 bin kişi takip ediyor

BAKICI YOK ANNEANNE VAR

Kendisi ve bebeğinin sağlığı için normal doğum isteyen Fahriye Evcen, geçen günlerde “Bakıcı yerine oğlunu Almanya’dan gelecek annesine emanet edecek” haberleriyle gündeme gelmişti.

Ünlü çift oğullarının adına açtıkları Instagram hesabıyla da çok eleştirilmişti.