SON TV

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’e gelen hediye şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde bebekleri Karan'ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftine Özbekistan'dan 800 bin TL değerinde ev hediye edildi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’e gelen hediye şaşırttı!

13 Nisan’da 3 kilo 670 gram ağırlığında ve 52 cm boyunda doğan erkek bebekleri Karan’a kavuşan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftine ailecek poz vermeleri karşılığında 2 milyon TL’lik teklif sunduğu iddia edilen şirketten ev hediyesi geldi.

Özbekistan’da bir toplu konut projesinin reklam yüzü olan Burak Özçivit’e şirket, oğlu Karan için 800 bin TL değerinde ev hediye etti. Evin ülkenin başkenti Taşkent’te olduğu öğrenildi.

Rol aldığı diziler nedeniyle Özbekistan’da hatırı sayılır hayran kitlesi edinen Özçivit, böylelikle ülkeye her gittiğinde evinde kalacak.

Bilindiği gibi Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin oğlulları Karan dünyaya geldi. 2017 yılında dünya evine giren Fahriye Evcenve Burak Özçivit çiftinin heyecanla bekledikleri bebekleri bugün13.30 sularında sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞADI

Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit’i yalnız bırakmayan Burak Özçivit duygu dolu anlar yaşadı. Çiçeği burnunda çift, 3,670 kilo 52 cm boyundaki erkek bebeğine ” Karan ” adını verdi.

20 NİSAN’DA BEKLENİYORDU

Fahriye Evcen’in bebeğini 20 Nisan’da dünyaya getirmesi bekleniyordu.

FENOMEN OLARAK DOĞDU

Anne ve babasının ‘Karan’ ismini verdiği, daha doğmadan adına sosyal medya hesabı açtığı bebeği, şimdiden 112 bin kişi takip ediyor

BAKICI YOK ANNEANNE VAR

Kendisi ve bebeğinin sağlığı için normal doğum isteyen Fahriye Evcen, geçen günlerde “Bakıcı yerine oğlunu Almanya’dan gelecek annesine emanet edecek” haberleriyle gündeme gelmişti.