SON TV

Fatih Altaylı’ya polislere küfür ettiği iddiasıyla soruşturma açıldı

Gazeteci Fatih Altaylı dün amatör kameralara yansıyan bir kavgaya karıştı. Polislerle tartıştan ve küfür eden Altaylı çevredeki vatandaşlar tarafından görüntülendi. Edinilen bilgiye göre görevi başındaki polislere hakaret ve küfür eden gazeteci Fatih Altaylı hakkında soruşturma başlatıldı! Altaylı'nın ifadesinin de alındığı belirtildi.

Fatih Altaylı’ya polislere küfür ettiği iddiasıyla soruşturma açıldı

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, görevli trafik polisine hakaret ettiği iddiasına üzerine gazeteci Fatih Altaylı hakkında, ”kamu görevlisine görevi nedeniyle hakaret” ve ”tehdit” suçundan soruşturma başlattığı belirtildi.

Gazeteci Fatih Altaylı’nın dün Şişli’de aracını yasak yere park ettiği için tartıştığı öne sürülen trafik polisine hakaret ettiği iddiasına ilişkin soruşturma başlatıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, ”kamu görevlisine görevi nedeniyle birden fazla kez hakaret” ve ”tehdit” suçundan başlattığı soruşturma kapsamında, Altaylı’nın ”şüpheli” sıfatıyla karakolda ifadesinin alındığı öğrenildi.

FATİH ALTAYLI’DAN TRAFİK POLİSİNE HAKARET

Habertürk yazarı Fatih Altaylı görevini yapmaya çalışan trafik polisine ağır hakaretlerde bulundu. Park etmenin yasak olduğu alana aracını çektirmek isteyen Fatih Altaylı’ya trafik polisi izin vermedi. Görevini yapan polisle bir süre tartışan Altaylı, kararından vazgeçmeyen polise “Haysiyetsiz adamlar sizi, onların şefini de hepsini de …” sözleriyle hakaret etti.

Sabah