SON TV

Fatih’te siyah çarşaflı erkek saldırgan bekçiye ateş açtı!

Fatih'te siyah çarşaf giyen bir erkek, bağırarak havaya ateş açtı. Olaya yoldan geçen bekçi müdahale etti. Bekçiye ateş açan saldırgan kayıplara karışırken olay yerine özel harekat polisleri sevk edildi

Fatih’te siyah çarşaflı erkek saldırgan bekçiye ateş açtı!

Fatih Çarşamba’da, siyah çarşaf giyen bir erkek, bağırarak havaya ateş açmaya başladı. O esnada yoldan geçen izinli bir gece bekçisi şahısa müdahale etti. Akli dengesi bozuk olduğu iddia edilen saldırgan bekçiye ateş açtıktan sonra kaçarak kayıplara karıştı. Olay yerine özel harekat polisleri sevk edildi

Olay, Fatih’in Atikali Mahallesi’nde bulunan Kovacı Camii Sokağı’nda saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, üzerinde siyah çarşaf bulunan ve henüz kimliği bilinmeyen bir erkek, Kovacı Cami Sokağı’nda bağırarak koşturmaya başladı.

OLAYDA ÖLEN YA DA YARALANAN OLMADI

İzinli olan ve o sırada söz konusu yerden geçen bir gece bekçisi, saldırganı görünce olaya müdahale etti. Akli dengesi bozuk olduğu öne sürülen saldırgana ‘dur’ ihtarında bulunan bekçi, saldırganın kendisine ateş etmesi üzerine silahını ateşledi.

Saldırgan olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, olay yerinde park halinde bulunan bir otomobil kurşunların hedefi oldu.

İhbar üzerine olay yerine Asayiş ve Özel Harekat ekipleri sevk edildi. Çevrede geniş çaplı araştırma çalışması yapan ekipler, şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.