SON TV

Fenerbahçe, Volkan Demirel için kararını verdi

Fenerbahçe, saat 11.00'de düzenlediği basın toplantısında özür dileyen Volkan Demirel'in affedildiğini açıkladı. Fenerbahçe, kaleci Volkan Demirel'in affedildiğini ve kamp kadrosuna dahil olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe, Volkan Demirel için kararını verdi

Fenerbahçe’de Volkan Demirel krizi mutlu sonla bitti. Kulüp, bugün düzenlediği basın toplantısıyla özür dileyen Volkan Demirel’in affedildiğini açıkladı. Sarı-lacivertliler yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bir süre önce kadro dışı kalan futbolcumuz Volkan Demirel, bugün Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde bir toplantı gerçekleştirerek, geçmişte yaşananlarla ilgili duyduğu üzüntüyü dile getirmiştir.

Yönetim Kurulumuz, bu toplantının ardından Volkan Demirel’in durumunu tekrar değerlendirerek, kadro dışı kararının kaldırılmasına ve Volkan’ın takımımızın sezonun ikinci yarısı hazırlıkları kapsamında gerçekleştireceği Antalya kampı kadrosuna dâhil edilmesine karar vermiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

VOLKAN DEMİREL, SESİ TİTREYEREK ÖZÜR DİLEDİ

Basın toplantına gündemi meşgul ettiği için özür dileyerek başlayan Volkan Demirel, açıklamalarını gözleri dolarak sürdürdü.

Camia olarak içinde bulundukları durumun kabul edilebilir bir durum olmadığını kaydeden Volkan Demirel, “Fenerbahçe’yi yukarılara taşımak istiyoruz. Bundan önceki gibi bundan sonra da var gücümle elimden geleni yapacağım. Geçen sürede yaşananlarla birlikte her şey geride kaldı. Önümüze bakıp Fenerbahçe’yi bulunduğu ortamdan çıkarmamız gerekiyor. Yaptığım yanlışlar, kırdığım insanlar varsa özür diliyorum. Başkanımız da çok önemli bir insan benim için. O beni çok seviyor ben de onu çok seviyorum. Başta Başkanım olmak üzere Asbaşkanımızdan da özür diliyorum. Duygularla hareket eden bir insanım, kırmış olduğum insanlar olabilir. Herkesten özür dilerim. Hep söyledim gibi, her zaman Fenerbahçe için var oldum ve böyle de devam edecektir” dedi.

FENERBAHÇE’NİN KAMP KADROSU BELLİ OLDU

“Berke Özer, Erten Ersu, Harun Tekin, Volkan Demirel, Şener Özbayraklı, Maurizio Isla, Martin Skrtel, Roman Neustadter, Diego Reyes, Hasan Ali Kaldırım, İsmail Köybaşı, Jailson, Mehmet Topal, Andre Ayew, Barış Alıcı, Nabil Dirar, Ferdi Kadıoğlu, Yassine Benzia, Mehmet Ekici, Eljif Elmas, Alper Potuk, Mathieu Valbuena, Aatif Chahechouhe, Michael Frey, Islam Slimani, Roberto Soldado.”

0/5 (0 Reviews)