SON TV

Fenerbahçe’den Edin Visca bombası!

Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe'nin ilk hedef, Başakşehir’in Boşnak yıldızı Edin Visca. Başkan Ali Koç bu transfer için bizzat devre girdi. Visca da Fenerbahçe’de oynamaya sıcak bakıyor!

Fenerbahçe’den Edin Visca bombası!

Fenerbahçe’de yeni sezon transfer çalışmaları başladı… Boşnak basınındaki haberlere göre; Başakşehir’in yıldızı Edin Visca’yı Fenerbahçe’nin yakından takip ettiğine dikkat çekildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un bu transfer için bizzat devre girdiği ve Visca’nın da Fenerbahçe’ye oynamaya sıcak baktığı öne sürüldü.

29 yaşındaki oyuncunun 2020 yılının Haziran ayına kadar Başakşehir ile sözleşmesi bulunuyor. Başarılı oyuncu bu sezon Başakşehir’de 26 resmi maça çıkarken 10 gol atıp 12 de asist yaptı.

İRFAN CAN İÇİN DE TEKLİF YAPILACAK

Öte yandan Fenerbahçe, Başakşehir’in bir diğer yıldızı İrfan Can Kahveci içinde bir nabız yoklaması yapacak. Sarı-Lacivertliler hem Visca hem İrfan Can Kahveci için İstanbul ekibine paket bir teklif sunmayı planlıyor.

İrfan Can Kahveci’nin kulübü ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 23 yaşındaki genç yıldız ile çok sayıda Avrupa kulübü yakından ilgileniyor. İrfan Can’a gelen teklifleri menajeri de doğrulamıştı.

Habertürk