SON TV

Fenomen çiftin uçurum pozu felaketle sonuçlandı

Sosyal medyada çok sayıda takipçileri olan Hindistanlı çift, ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Taft Point isimli uçurumda fotoğraf çekilmek isterken uçurumdan düşerek hayatını kaybetti

Fenomen çiftin uçurum pozu felaketle sonuçlandı

Vishnu Viswanath  ve Meenakshi Moorthy isimli sosyal medya fenomeni çiftin, fotoğraf çekmek isterken Yosemite Ulusal Parkı’ndaki Taft Point isimli uçurumdan düştüğü tahmin ediliyor.

ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki Yosemite Ulusal Parkı’nı ziyaret eden bir çiftin parkın içindeki popüler noktalardan olan Taft Point isimli uçurumdan düşerek öldüğü aktarıldı. Henüz çiftin neden düştüğüne dair araştırmalar devam ederken ABD’li basın kuruluşları çiftin fotoğraf çekmek amacıyla orada bulunmalarına dikkat çekti.

DAHA ÖNCE DE TEHLİKELİ POZLAR PAYLAŞMIŞLARDI

Bazı yayın kuruluşları haberi, “Hayatımız yalnızca bir fotoğraf kadar mı değerli” başlığı ile verdi.

Vishnu Viswanath (29) ve Meenakshi Moorthy (30) isimli çiftin yaklaşık bir hafta önce parkı ziyaret ettiği ancak çiftin cesetlerinin yeni bulunduğu ifade edildi. Fenomen çiftin Hindistan vatandaşı olduğu ama ABD’de yaşadığı da kaydedildi.

Holidays and Happly Ever After (Tatiller ve Mutlu Sonlar) isimli bir blog tutan ve sosyal medya mecralarında da çok sayıda takipçileri olan çift, daha önce de benzer coğrafyalarda çektikleri tehlikeli pozları paylaşmıştı.