SON TV

FETÖ’nün ‘Adalet Teşkilatı Yapılanması’ darbe

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün FETÖ/PDY silahlı terör  örgütüne yönelik operasyonları aralıksız devam ediyor. FETÖ’nün ‘Adalet Teşkilatı Yapılanması’ içerisinde faaliyet gösteren ve örgüt üyelerinin kamu kurumlarına yerleştirilmesini sağladıkları tespit edilen 5’i görevde, 1’i ihraç, 8 özel sektör çalışanı olan 14 isim daha deşifre oldu. Ankara polisinin 9 ilde düzenlediği operasyonda 12 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

FETÖ’nün ‘Adalet Teşkilatı Yapılanması’ darbe

Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünün ‘Adalet Teşkilatı Yapılanması’ içerisinde faaliyet gösteren ve örgüt üyelerinin kamu kurumlarına yerleştirilmesini sağladıkları tespit edilen 5’i görevde, 1’i İhraç ve 8 özel çalışanı olan 14 şüphelinin isimlerini tespit etti.

12 FETÖ ÜYESİ GÖZALTINA ALINDI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosunca tarafından gözaltı kararı verilmesi üzerine Ankara merkezli 9 ilde düzenlenen operasyonda 12 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin yakalanmasına ve Cumhuriyet Başsavcılığına sevklerine yönelik işlemlere devam edildiği öğrenildi.

 

KAYNAK : SABAH