SON TV

FOX TV’nin yeni dizisi Deniz Çakır’dan vurgun yedi!

Deniz Çakır'ın FOX'ta ekrana gelen yeni dizisi Vurgun, ilk bölümüyle hüsran yarattı. Vurgun dizisi, yayınlanan ilk bölümüyle reyting listesinde 10'uncu sırada yer aldı.

FOX TV’nin yeni dizisi Deniz Çakır’dan vurgun yedi!

Bir mekanda başörtülü kızlara “Arabistan mı burası? Ne işiniz var burada?” diyerek bir skandala imza atan Deniz Çakır, olayla ilgili savcıya ifade vermişti. Çakır, adliye sonrası ilk kez Arnavutköy’de görüntülendi. Bir yapım şirketinden alkollü halde çıkan oyuncu, ayakta durmakta güçlük çekti.

KORUMA EŞLİĞİNDE ARACA BİNDİ

Sabah’tan Gökhan Gökduman’ın haberine göre; Deniz Çakır, alkolün etkisiyle sürekli gülümserken, bir koruma görevlisi ve şoför, gazetecilerin görüntü almasını engellemeye çalıştı. Sevgilisi Güvenç Dağüstün ve korumasının eşliğinde aracına binen oyuncu, arka koltukta köpeğiyle oynadı.

VURGUN DİZİSİSİ 10’UNCU OLDU

Deniz Çakır’ın karıştığı skandal olay, rol aldığı diziyi de vurdu! Çakır’ın FOX’ta ekrana gelen yeni dizisi Vurgun, ilk bölümüyle hüsran yarattı. Dizi; reyting listesinde 10’uncu sırada yer aldı.

Geniş oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi Vurgun bu akşam başlıyor. Vurgun dizisinin oyuncuları arasında, Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay ünlü isimler yer alıyor. Peki Vurgun dizisini konusu ne?

VURGUN OYUNCULARI KİMLER?

FOX TV’de yayınlanacak olan ve yapımcılığını GOLD Film’in üstlendiği, senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı, Altan Dönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu Vurgun yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay’ın paylaştığı Vurgun dizisinin kadrosunda Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan gibi usta isimler de yer alıyor.

VURGUN DİZİSİ KONUSU

Altan Dönmez’in yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı ‘’Vurgun” dizisi, 10 yıl sonra komadan uyanan Kemal’in eşi ve Reyhan’ın hikayesini anlatıyor.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: