SON TV

Futbolda günün transfer haberleri (18 Ocak 2019)

Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde hangi oyuncular var? Spor gazeteleri bugün hangi transferleri yazıyor? İşte 18 Ocak 2019'un transfer haberleri...

Futbolda günün transfer haberleri (18 Ocak 2019)

Futbolda “ara transfer” olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi Türkiye’de devam ediyor. FIFA kuralları gereği 4 hafta (28 gün) sürecek ara transfer dönemi, 31 Ocak Perşembe günü sona erecek. Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin transfer gündeminde hangi isimler var? Spor gazeteleri hangi transferleri yazıyor? İşte 18 Ocak 2019’un transfer haberleri…

MESUT ÖZİL FENER’E

Arsenal’ın kadroda düşünmediği Mesut Özil için İnter’le birlikte Fenerbahçe’de devreye girdi. “Bir gün mutlaka Fenerbahçe’de oynamak isterim” diyen 30 yaşındaki futbolcuyu kiralamak için Comolli’nin kolları sıvadığı belirlendi.


(Fotomaç)

DİEGO COSTA ASLAN’A

Rodrigues ve Ozan Kabak’ı satarak kasasını dolduran Aslan, golcü adayları arasına Atletico Madrid’in yıldızı Diego Costa’yı dahil etti. İspanyol kaynaklar, Atletico ve Galatasaray’ın Costa için pazarlık halinde olduğunu belirtti.

(Fotomaç)

ALAN TAMAM, SIRA BONY’DE

Çin basını, Galatasaray’ın sambacının transferi konusunda Guangzhou ile her konuda anlaştığını duyurdu. Aslan, Bony için de Swansea City ile prensipte el sıkıştı.


(STAR)

DOUGLAS İÇİN SON GÖRÜŞME

Beşiktaş Sivassporlu sağ bekten vazgeçmedi. Kartal sağ bek adayları arasında yer alan Douglas için hem Barcelona hem de Sivasspor’la görüşecek.

(TAKVİM)

MATA VE SİLVA BOMBASI

Fenerbahçe orta saha için Manchester Unitedlı Juan Mata ve Leicester City’den Silva’ya yöneldi. Mata’nın düşük bir rakamla alınması, Silva’nın da kiralanması planlıyor.

(TAKVİM)