SON TV

Galatasaray, Belhanda için 8 milyon Euro istiyor!

Trabzonspor maçında gördüğü kırmızı kartla itibardan düşen Belhanda için Birleşik Arap Emirlikleri kulübü Al Ahli 6 milyon Euro’ya teklif ediyor. Fakat Galatasaray, Faslı yıldızın transferini 8 milyon Euro tutmakta kararlı görünüyor

Galatasaray, Belhanda için 8 milyon Euro istiyor!
  • Spor
  • 14 Eylül 2018 15:10

Galatasaray’da Younes Belhanda için pazarlık sürüyor. Trabzonspor maçından sonra gözden düşen Faslı oyuncu için Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Ahli 6 milyon Euro’luk bir teklif getirdi. İstanbul’da görüşmeler devam ediyor. Ancak Cimbom, istediği rakam olan 8 milyon Euro’yu henüz kabul ettiremedi.

TEKLİFİ ARTIRABİLİRLER

Galatasaray Younes Belhanda’yı 8 milyon Euro karşılığında elden çıkarmak istiyor. Bunun için de görüşmeler şu an için tıkanmış durumda. Ancak, BAE ekibi her an teklifi artırabilir.

TRANSFER  SEZONU 2 EKİM’DE BİTİYOR

Birleşik Arap Emirlikleri’nde transfer sezonu 2 Ekim’de sona eriyor… Galatasaray’ın bu süre zarfı içinde Al Ahli yetkililerini ikna edip transferi bitirmesi bekleniyor

5 MAÇTA 2 ASİST YAPTI

Belhanda’nın Galatasaray ile olan sözleşmesi 2021 yılında sona eriyor. 28 yaşındaki Faslı yıldız, bu sezon Sarı-Kırmızılı formayla 5 maça çıktı ve bu karşılaşmalarda 2 asist yaptı.

ETİKETLER: