SON TV

Galatasaray ile hazırlık maçı oynayan Ümit Milli Takım sahadan çekildi

Galatasaray ve Ümit Milli Takım'ın oynadığı hazırlık maçında skandal bir olay meydana geldi. Sarı- Kırmızılı ekipten Marcao, ikili mücadeleye girdiği Halil Dervişoğlu'na tokat attı.

Galatasaray ile hazırlık maçı oynayan Ümit Milli Takım sahadan çekildi

Galatasaray, Ümit Milli takım hazırlık maçına çıktı. Galatasaray’ın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen özel maç, 60. dakikasında yaşanan şok olayla sona erdi.

MARCAO’DAN, HALİL DERVİŞOĞLU’NA TOKAT

Galatasaray forması giyen Marcao ikili mücadeleye girdiği milli futbolcu Halil Dervişoğlu’na pozisyonun ardından tokat attı. Brezilyalı futbolcunun bu davranışının hemen ardından saha birbirine girdi. Ümit Milli Takımı Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim futbolcuları sakinleştirmeye çalıştı.

MAÇ YARIDA KALDI

Gerilimin ardından 10 dakika daha oynanan maç yağmurun artmasıyla birlikte kayma kaynaklı müdahalelerin artmasıyla gerilimin tekrar yükselme ihtimali düşünülerek 70. dakikada bitirildi.

Türkiye Futbol Federasyonu ve (TFF) ve Galatasaray’dan konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapılmazken TFF ve Galatasaray’ın resmi sitelerinde maçın 0-0 sona erdiği bildirildi.

Brezilyalı stoper Marcao’nun tokat attığı 20 yaşındaki Halil Dervişoğlu, Hollanda’nın Twente takımında forma giyiyor.