SON TV

Galatasaray’dan manidar paylaşım: Yolu doğru olanın yükü ağır olur

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'in iki defa PFDK'ya sevk edilmesinin ardından Galatasaray'ın Twitter hesabından ,"Yolu doğru olanın yükü ağır olur" ifadesi yer alan bir paylaşımda bulunuldu

Galatasaray’dan manidar paylaşım: Yolu doğru olanın yükü ağır olur

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, futbol takımının teknik direktörü Fatih Terim’le bir araya geldi. Görüşmede bir değerlendirme toplantısı yapıldığı kaydedildi. Mustafa Cengiz ve Fatih Terim’in iki defa PFDK’ya sevk edilmesinin ardından Galatasaray’dan cevap niteliğinde bir paylaşım geldi. Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Yolu doğru olanın yükü ağır olur” ifadesi yer aldı.

Galatasaray Kulübünden yapılan açıklamada, Türk Telekom Stadı’ndaki buluşmada Cengiz ve Terim’in yanı sıra kulübün başkan yardımcıları Yusuf Günay ve Kaan Kançal ile genel sekreter İlber Aydemir’in yer aldığı belirtildi.

“KENETLEN BAŞKA GALATASARAY YOK”

Görüşmede bir değerlendirme toplantısı yapıldığı kaydedildi.

Açıklamanın sonunda da “#KenetlenBaşkaGalatasarayYok” etiketi yer aldı.

Öte yandan, derbinin ardından sportmenliğe aykırı davranışlarından dolayı Başkan Mustafa Cengiz ve Teknik Direktör Fatih Terim’in iki defa PFDK’ya sevk edilmesinin ardından Galatasaray sosyal medya hesabından cevap niteliğinde bir paylaşım yapıldı.

Galatasaray Kulübü’nün resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Başkanımız Mustafa Cengiz, Başkan Yrd. Yusuf Günay, Başkan Yrd. Kaan Kançal, Genel Sekreter İlber Aydemir ve Teknik Direktörümüz Fatih Terim ile değerlendirmede bulundu” denilirken, fotoğrafın üstüne de “Yolu doğru olanın yükü ağır olur” yazısı yazıldı.