SON TV

Game of Thrones’tan neşenizi yerine getirecek kamera arkası görüntüler

Game of Thrones'un  Cersei Lannister'ı Lena Headey, sette çektiği eğlenceli kamera arkası görüntüleri paylaştı. İşte Headey'ın objektifine yansıyanlar ve Entertainment Weekly'de yer alan kamera arkası görüntüleri...

Game of Thrones’tan neşenizi yerine getirecek kamera arkası görüntüler
Game of Thrones’ta Cersei Lannister karakterini canlandıran Lena Headey, sette çektiği kamera arkası görüntüleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Headey’in kamerasından yansıyan görüntüler ve Entertainment Weekly’de yer alan hem 8. sezon hem de geçtiğimiz yıllara ait kamera arkası görüntüleri…

Game of Thrones hayranları, sekizinci ve final sezonunun başlayacağı Nisan 2019’u iple çekerken, dizi oyuncularından Lena Headey, eğlenceli kamera arkası görüntüler paylaştı.

Cersei Lannister karakterini canlandıran Headey, çekimler esnasında sette bekleme sürelerini eğlenceli video çekerek geçirdiklerini kanıtlıyor.

Kamera arkası görüntülerde, Jaime Lannister karakterine hayat veren Nikolaj Coster-Waldau da yer alıyor.

Ağır çekim videoda Waldau, ağzını oynatarak kameraya bakıyor.

Headey’in “Eski ama güzel” yorumuyla paylaştığı videolardan biri de dizide Euron Greyjoy’u canlandıran Danimarkalı oyuncu Pilou Asbæk’e ait.

Öte yandan Game of Thrones’un kamera arkası fotoğrafları geçtiğimiz günlerde Entertainment Weekly degisinde yayınlanmıştı.

Kamera arkası fotoğraflarda Emilia Clarke, Lena Headey, Maisie Williams, Kit Harington ve Peter Dinklage yer alıyor.

Kamera arkası görüntüleri, hem beklenen 8. sezondan hem de geçtiğimiz yıllardan kareler içeriyor.

Game of Thrones final sezonuyla 2019’un Nisan ayında geri dönecek.

Sekizinci sezonla ekrana veda edecek olan Game of Thrones’un eski ve şimdiki oyuncuları özel bir bölümle yeniden seyirci karşısına çıkacak.

Game of Thrones 8. sezon, 2019’da yayınlanmaya hazırlanırken diziye erken veda eden oyunculardan Sean Bean (Ned Stark) ağzından çok özel bir sürprizi kaçırdı.

Bean, The Hollywood Reporter’a verdiği röportajda, “Stark ailesinden kimseyle görüşüyor musunuz?” sorusuna, “Hiçbiriyle! Onları sadece ara sıra bazı özel durumlarda görebiliyorum. En son dört hafta önce Belfast’ta görüştük. Conan O’Brien sayesinde. Özel bir bölümdü ve hepimiz bir araya geldik. Çok güzeldi” şeklinde cevapladı.

“Son bölümdü, o nedenle bir araya geldik” diyen Bean, “Bu büyük yapım için tüm karakterleri Belfast’ta bir araya getirmeye karar verdiler ve Conan O’Brien gecenin sunuculuğunu üstlendi” dedi.

Sean Bean’in açıklamalarına göre, sekizinci sezonla ekrana veda edecek olan Game of Thrones’un bugüne kadar diziden ayrılan ve son bölüme kadar dizide oynamaya devam eden oyuncuları özel bir bölümle seyirci karşısına çıkacak.

Game of Thrones altı bölüm sürecek olan sekizinci sezonla final yapacak. Ancak HBO final sezonunun 2019 yılının hangi ayında başlayacağını henüz açıklamadı. Dolayısıyla özel bölümün yayın tarihi de şimdilik bilinmiyor.

ETİKETLER: