SON TV

Game of Thrones’un 8. sezon fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Çekimleri iki yıldır devam eden, hayranlarının merakla beklediği Game of Thrones'un 8. sezon final fragmanı yayınlandı. Game of Thrones final sezonu ne zaman yayınlanacak?

Game of Thrones’un 8. sezon fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Game of Thrones önceki sezonda ejderhanın Akgezen olmasının ardından izleyicilerin heyecanı doruk noktasına ulaşmıştı. Yayın tarihinin dört gözle bekleyenler için ilk ipucu olan Game of Thrones’un yeni sezon fragmanı yayınlandı. George R.R. Martin’in “A Song of Ice and Fire,” isimli parçası eşliğinde yayınlanan 54 saniyelik Game of Thrones final sezonu fragmanı, Dragon Queen Daenerys Stormborn tarafından ele geçirilen ve Stannis Baratheon (Stephen Dillane) tarafından işgal edilen, Targaryen’in atalarının yer aldığı Dragonstone‘un kalbindeki etkileyici masanın üzerinde geçiyor.

FİNAL SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yumuşak piyano notaları, Ramin Djawadi‘nin orijinal Game of Thrones temasını çağrıştırdığı sahnelerde Dragonstone‘un kalbindeki etkileyici masanın üzerinde bir anda ölümcül bir sis yayılıyor. Yayılan sis ile birlikte ilk sezondan beri merakla beklenen Kış sonunda geleceği müjdeledi. Final sezonu Nisan 2019’da yayınlanacak.

BEKLENEN KIŞ GELİYOR MU?

HBO, dizinin iki önemli oyuncusu Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) ve Kit Harrington’un (Jon Snow) karda verdiği pozu yayınladı. Bu poz, birçok kişinin aklından bir anda ”Beklenen kış geliyor mu?” sorularını çağrıştırdı.

game-of-thrones2

Önceki yıllarda senaryonun sızdırılması sorunuyla karşı karşıya kalan HBO, final sezonunda sızdırmalara karşı önlemini almış görünüyor.

ÇEKİMLER İKİ YILDA TAMAMLANDI

Game of Thrones’un final sezonu 6 bölüm olacak, ancak bu bölümlerin her biri normal bölümlerden daha uzun sürmesi ve çekimlerin büyük bölümünün kış sezonunda çekilmesi dizinin çekimlerinin 2 yılda tamamlanmasına neden oldu.

 

 

 

ETİKETLER: